• Сьогодні: Середа, 17 Серпня, 2022

Броварських підприємців закликають відмовитись від Новорічних корпоративів на користь АТО

Грудень19/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

1417713902_090Менше двох тижнів залишилось до Нового Року і з дня на день розпочнеться період святкових корпоративів. Однак не на всіх броварських підприємствах 2014-й рік проводжатимуть веселими гуляннями та посиденьками з колегами у ресторані. Зважаючи на події, що відбуваються нині на Сході України, а також на кількість броварчан, які захищають нашу країну у зоні АТО, трудовий колектив однієї з броварських компаній з переробки сміття вирішив відмовитись від новорічної вечірки й передав зекономлені кошти волонтерам, які допомагають українським солдатам. У компанії сподіваються, що й інші підприємства підхоплять цю естафету та підтримають бійців, що воюють за мирне майбутнє України.

Сподіваються на це й волонтери, які збирають допомогу для АТО у Броварах. Історію про цей благодійний вчинок розповіла активістка Олена Слободяник  у фейсбук-групі “Бровари”.

“Сьогодні представники волонтерської групи „Зелена палатка біля „Варуса” були приємно здивовані ініціативністю наших підприємців. Так склалось, що допомагати волонтерам фінансово для директора підприємства Бровари-Вторма стало чи то звичкою, чи то обов’язком. В будь-якому випадку Черепейнік Леонід Володимирович завжди приходив нам на допомогу в потрібний час”.

Цього разу до ініціативи директора долучився трудовий колектив підприємства. Леонід Володимирович запропонував відмовитись від корпоративної новорічної вечірки і салютів, а зекономлені кошти спрямувати на допомогу бійцям АТО. “В результаті відмови від „корпоративної ялинки” підприємство передало волонтерам „Зеленої палатки” 25 тисяч гривень, за що ми дуже вдячні”.

Вторма для АТО

Леонід Черепейнік, його команда та волонтери сподіваються, що броварські підприємці підхоплять благодійну естафету, тим самим мінімізують витрати на стрілянину фейерверками в повітря і корками в стелю. Кожен невипитий келих шампанського допоможе зігріти, нагодувати чи одягти наших захисників.

“Пам’ятайте, що спалахи, кулі і вибухи там не бутафорські, а справжні. Пам’ятайте, що дякуючи бійцям в наш дім прийдуть новорічні свята! Будь-яка волонтерська група Броварів, що доправляє допомогу на фронт, буде вдячна на підтримку цієї благодійної акції! Зі свого боку волонтери „Зеленої палатки” відзвітують за витрачені кошти у вигляді фотозвітів та доправлять допомогу до адресата! Чекаємо послідовників цієї ідеї. Приєднуйтесь!”