• Сьогодні: Вівторок, 28 Вересня, 2021

АНОНС: 11 вересня у Броварах виступить Микита Ломакін в рамках проекту “ВСЕ ЗДОРОВО”

Вересень07/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

11 вересня в гості до школярів міста Бровари приїде популярний співак Микита Ломакін з проектом “ВСЕ ЗДОРОВО” про здоровий спосіб життя. Вечірній благодійний концерт Микити відбудеться в клубі «BIBLIOTEKA Party Bar» о 19:00. Також весь наступний тиждень на сторінці проекту броварські школярі голосують за школу, яка прийме у своїх стінах зіркових гостей проекту.

У вересні стартує масштабний соціальний проект «Все здорово», спрямований на популяризацію здорового способу життя серед учнів шкіл. Ініціатором проекту виступає Благодійний фонд «Форум соціальних ініціатив», зоряним послом якого в цьому році став Микита Ломакін. Проект охопить близько 100 міст і більше 400 українських шкіл.

У рамках зустрічі в Броварах учням розкажуть про “7 правил здорового життя”, проведуть конкурс історій про здорове та успішне життя, а головне – дадуть можливість поспілкуватися з популярними однолітками, які вже досягли успіху завдяки здоровому способу життя. Проект вже підтримали молоді українські виконавці Микита Ломакін, Олександр Кривошапко, Олександр Борисенко, група OpenKids.

Головною ж ідеєю соціальної ініціативи організатори вважають створення спільноти успішних школярів, які самі будуть популяризувати здоровий спосіб життя серед однолітків.

Вечірній благодійний концерт Микити Ломакіна в рамках туру відбудеться в клубі «BIBLIOTEKA Party Bar» 11 вересня о 19:00. Частину коштів, зібраних на таких виступах, виконавець передає в будинок-інтернат для дітей хворих на ДЦП.

«З нетерпінням чекаю початку нашого проекту і зустрічі в Броварах. Стати зоряним послом проекту «Все здорово», – це дійсно почесна місія для мене, – ділиться своїми враженнями від участі в проекті молодий український артист Микита Ломакін. – Адже саме завдяки тому, що я колись не витрачав час на комп’ютерні ігри, не курив за гаражами, а працював над собою, у свої 17 років я знімаю кліпи, записую пісні, їжджу з концертами по країні. І не збираюся на цьому зупинятися. А поки що моя мета – запалити в українських школярах бажання бути здоровими та успішними з юних років».

Довідка про проект:

“Форум Соціальних Ініціатив” – громадський рух, який допомагає у вирішенні соціальних проблем. Організація бере активну участь у розвитку спорту та здорового способу життя в Україні, а останнім часом також підтримує постраждалих із зони АТО шляхом реалізації благодійних проектів. Серед проектів Форуму створення дитячого табору “Родовід Січ”, організація благодійних футбольних матчів за участю зірок естради, а також проведення сімейного свята здорових традицій “Столиця життя”.