• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

АНОНС: Програму «Безпечне місто» обговорять 5 липня, засідатиме робоча група

Липень04/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра, 5 липня, в одному з приміщень міськвиконкому відбудеться засідання робочої групи з обговорення програми «Безпечне місто». Про це йдеться в повідомленні від апарату ради Броварської міської ради, зазначають декілька депутатів.

Як вказано у повідомленні, зустріч відбудеться о 9:00 в каб. 421, що на 4 поверсі виконкому по вул. Гагаріна, 15.

Нагадаємо, що «Безпечне місто» – це програма, що покликана підвищити безпеку мешканців міста та знизити рівень злочинності. Її обговорення започаткували представники громадських формувань, міліції та декількох політсил ще рік тому. Серед основних заходів, які тоді планували втілити: запровадження патрулювання вулицями та налагодження у Броварах системи відеоспостереження.

Згідно із цьогорічними повідомленнями поліції, рівень злочинності як в Україні в цілому, так і у Броварах зокрема, лише зростає. У місті нерідко скаржаться на крадіжки велосипедів і майна з автівок. Окрім того, раніше повідомляли про можливі злочини, які вчиняли ймовірно на ґрунті політичного протистояння: спалення машин і напад на офіс опозиційних депутатів, бійка під час сесії міськради тощо.