• Сьогодні: Понеділок, 18 Жовтня, 2021

АНОНС: Завтра у Броварах продовжиться сесія міськради, а також засідатимуть Громадські ради

Грудень21/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра, 22 грудня, відбудуться одразу два засідання Громадських рад у Броварах: при управлінні освіти та при поліції. Також продовжиться 2-га позачергова сесія, в засіданні якої було оголошено перерву до завтрашнього дня.

О 10:00 у малій залі міськвиконкому (вул.Гагаріна, 15, 2-й поверх) продовжиться 2-га позачергова сесія, яка почалася в четвер, 17 грудня, та тривала більше 5 годин. На засіданні депутати не прийняли важливих рішень, процес застряг на питанні обрання секратаря міської ради.

О 13:00 відбудеться засідання Громадської ради при управлінні освіти і науки Броварської міської ради. Адреса проведення: вул. Гагаріна, 18, зала на 3-му поверсі. Запрошуються усі небайдужі батьки. Нагадаємо, на останньому засіданні 24 листопада серед інших піднималося питання фінансування закладів освіти на наступний рік, а також активістами була проведена інспекція деякими навчальними закладами.

У той же день о 17:00 пройде засідання Громадської ради при поліції за адресою: вул. Кірова, 24, зала на 2-му поверсі. Нагадаємо, на останньому засіданні 1 грудня активісти знайомилися з новим тимчасовим очільником Броварської поліції Олегом Янчинським, розглядали поточні питання, особливу увагу приділили переатестації броварських міліціонерів.