• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

АНОНС: Завтра закликають пікетувати броварський суд – через справу про спробу розкрадання 95 гектарів землі

Вересень15/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра, 16 вересня, з 9:45 пікетуватимуть Броварський міськрайонний суд. До цього закликає депутат Броварської міської ради Євген Гредунов, про що він пише на своїй сторінці у Фейсбуку. Як зазначає обранець, на завтра призначений розгляд справи про накладення арешту на діляку колишнього Радіопередавального центру в 95 гектарів. Її в минулому через суд повернули громаді після спроби незаконного привласнення структурами, пов’язаними з Віктором Поліщуком. Зі слів Гредунова, суддя з незрозумілих причин перенесла розгляд із сьогодні на завтра, завдяки чому ділки мають час здійснити фіктивний продаж землі.

Дізнався про дивну ситуацію в нашому Броварському суді.

Сьогодні суддя Олена Кічинська мала винести рішення щодо накладення арешту на багатостраждальну земельну ділянку в 94 га колишнього Радіопередавального центру. З клопотанням про арешт виступила прокуратура і це цілком обгрунтовано – адже фігуранти кримінальної справи за час розгляду можуть зробити фіктивний продаж цього «речового доказу», оскільки окрім позбавлення волі Кримінальний кодекс України передбачає за такі махінації і конфіскацію майна.

Але дізнавшись що на засіданні хоче бути присутній народний депутат Павло Різаненко, суддя закрилась у себе в кабінеті та з незрозумілих причин перенесла засідання на завтра. Не хочу висувати звинувачення, але таке уникання відкритості виглядає підозріло.

Ми разом вже доводили що здатні захистити Бровари від злочинців. Тому запрошую всіх небайдужих зібратись завтра, 16 вересня, о 9.45 перед Броварським судом на Грушевського, 2 та відвідати засідання суду. Якщо суддя Олена Кічинська таки зробить крок до повернення Броварам вкраденої землі та накладе арешт на земельну ділянку, ми їй подякуємо за захист активів нашого міста.