• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

Бережемо природу рідного міста!

Лютий11/ 2015
avatar
Самопоміч

Об'єднання "Самопоміч" в м. Бровари

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

IMG_1572Ми ще раз раді всіх вітати на нашій сторінці. За час від нашого попереднього посту ми не сиділи, склавши руки, а продовжували робити маленькі гарні справи, які – ми впевнені! – дадуть великий результат.

Нещодавно наші активісти вирішили реалізувати ідею збору до спеціальних контейнерів відпрацьованих батарейок, з подальшою їх переробкою на профільному підприємстві. Адже мало хто задумується, яку небезпеку для довкілля, а відтак – для здоров’я кожного з нас – можуть нести звичайні батарейки, якщо їх викидати як звичайне сміття, а не утилізовувати належним чином. Тому ми подумали, що було би дуже добре нагадати про це броварчанам та допомогти мешканцям міста дбайливо ставитись до навколишнього середовища, до міста, в якому ми разом живемо і яке любимо!

м. Бровари:

вул. Красовського, 8б (4 секція)

вул. Грушевского, 19

вул. Грушевского,23

вул. Грушевского,25

вул. Грушевского,27
вул. Кірова, 4 вул. Кірова, 28
вул. Черняховського 36

вул. Черняховського, 11г (2 під’їзди)
вул. Симоненко 2,

вул.. Симоненко, 2а,

вул. Симоненко, 2б,

вул. Симоненко, 4
вул. Шевченка, 4б
вул. Олімпійска, 4 (3 під’їзд)

вул. Олімпійська, 7 (3 під’їзд)
вул. Гагаріна 26 (магазин)
вул. Рокосовского 2 (оф. 303)
вул. Незалежності, 26 (технікум)
вул. 1 Травня 27а (магазин)

смт. Велика Димерка:

вул. Леніна (магазин)
вул. Вокзальна (магазин)

Збір відпрацьованих батарейок з контейнерів відбувається щотижня: усе зібране “добро” ми зносимо в нашу приймальню на вул. Рокосовського, 2, а вже звідти відправляємо на переробку в державне підприємство “Аргентум”.

Найближчим часом ми плануємо розширити нашу «мережу» пунктів збору відпрацьованих батарейок, і будемо дуже вдячні тим хто може нам в цьому допомогти. Якщо ви власник магазину, кіоску, або можете посприяти встановленню наших контейнерів в іншій публічній установі, організації, чи просто у своєму під’їзді – це буде чудово! Зв’язатися з нами можна через нашу сторінку на Фейсбук. Окрім того, якщо буде воля Божа, незабаром ми плануємо провести серію зустрічей з цього приводу з юними броварчанами. На них ми хочемо пояснити дітям, наскільки важливо дбати про природу і навколишнє середовище, в якому ми всі живемо, що для цього потрібно робити, а що навпаки – краще не робити. Адже саме з малих років слід привчати людину любити свою землю, на якій ми живемо, свою країну та своє місто!

Приєднуйтесь до нас!