• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Каналізаційні стоки з Броварів мають забруднити якусь із навколишніх річок?

Жовтень20/ 2016
avatar
Дмитро Карпій

Журналіст "Маєш право знати", активіст Громадянського руху "Відсіч", голова комісії Броварської міської ради з питань найменувань та пам'ятних знаків

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Багато цими днями говорили про прориви каналізації, відсутність тепло- та водопостачання. Але в цьому потоці інформації не звернули уваги на деякі моменти роботи міських служб-ліквідаторів. Можливо тому, що вони так працювали завжди, і для пересічного броварця без відповідних інженерних знань це не виглядає чимось диким.

А справа от у чому. Стічні води з бульвару Незалежності свідомо направляють у зливову каналізацію.

1
Фото: Олександр Короленко

На перехресті Героїв Небесної Сотні та Грушевського такі стоки туди затікали самовільно.

2
Фото: Дмитро Карпій

Дде-не-де під зав’язку.

proryv_grushevskogo_gns_00020
Фото: Дмитро Карпій

Втім, за ці дні є й правильні приклади, коли стоки відкачують/зливають до стічної каналізації. Та й не лише стоки, бо на Олімпійській прорвало теплотрасу, а не стічну каналізацію.

proryv-kanalizatsiya-24
Фото: Тетяна Панкратьєва

Що тут не так? Зливові каналізації мають збирати чисту дощову воду, вона не проходить очищення й одразу направляється до водойм (рік, озер, водосховищ).

До слова, хто в курсі, куди саме у Броварях? До Трубежа?