• Сьогодні: Середа, 23 Червня, 2021

Екологічна акція: цього тижня у Броварах прийматимуть у населення шкідливі ртутні лампи

Травень24/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Протягом трьох днів, із 27 по 29 травня, відбудеться всеукраїнська екологічна акція. Організатори збиратимуть від громадян відпрацьовані ртутні лампи. Натомість, учасники заходу отримуватимуть знижку на придбання світлодіодної лампи. У Броварах така акція відбудеться у місцевому торговельному гіпермаркеті «Епіцентр». Про це йдеться на сторінці акції від Програми розвитку ООН.

Організатори зазначають, що в акції можуть взяти участь люди з усієї України. Але участь підприємств і компаній не передбачена. Окрім того, від однієї особи прийматимуть не більше 5-ти відпрацьованих трубчастих люмінесцентних ламп.

Лампи, що містять ртуть, у Броварах прийматимуть з 13:00 до 21:00 27 травня та з 11:00 до 19:00 28 і 29 травня в гіпермаркеті «Епіцентр» по вулиці Київській, 253.

Як зауважують організатори, учасники акції матимуть можливість отримати екземпляр «азбуки лампи» та купон на 15-20% знижку на купівлю світлодіодної лампи за кожну здану відпрацьовану одиницю.  Окрім того, присутнім обіцяють професійну консультацію щодо правильного підбору енергоефективних LED ламп з урахуванням індивідуальних потреб споживача для того чи іншого виду приміщення.

Організатори акцентують, що акція є екологічною. За їхніми даними, перехід від ламп розжарювання до світлодіодних дозволить значно зекономити витрати електроенергії. А відповідно – зменшить кількість шкідливих викидів від теплоелектростанцій. Захід проходить за підтримки Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду.