• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Броварчани підтримають вимоги Євромайдану на Народному Віче

Грудень20/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

BZEУ суботу, 21 грудня, о 12:00 на броварському Майдані Свободи розпочнеться Народне Віче, на якому мешканці міста мають намір підтримати вимоги Євромайдану та змусити місцеву владу відреагувати на події в країні.

Приводом для зборів Народного Віче, що його організовує броварський Штаб народного супротиву, стала відмова міського голови Ігоря Сапожка скликати позачергову сесію з приводу буремних подій на Євромайдані за прикладом інших міст України. Нагадаємо, що мер Броварів Сапожко проігнорував звернення міських депутатів з фракції УДАР про скликання позачергової сесії, а також кілька сотень підписів броварчан на підтримку даного звернення. На цій сесії опозиція планувала винести на розгляд міської ради низку звернень до центральних органів влади, зокрема вимогу відставки Уряду, розпуску Верховної Ради та перевиборів Президента.

Як повідомили в Штабі народного супротиву, під час Народного Віче планується винести на обговорення громади проект резолюції, в якій будуть засуджені дії міської влади та підтримано основні вимоги Євромайдану щодо відставки та покарання причетних посадовців до кривавих подій 30 листопада та першого грудня, а також повного перезавантаження влади після остаточної відмови від євроінтеграції та підписання стратегічної угоди з Російською Федерацією. Окрім того, броварчани обговорять наявну ситуацію в країні та на Євромайдані, а також спробують запропонувати власний план подальших дій у боротьбі проти режиму.

«Сьогодні кожен українець мусить максимально мобілізуватися і докласти зусиль до подальшої боротьби, яка тепер може значно розтягнутися в часі. Проте ми не маємо іншого вибору, як ще більше посилювати тиск на владу, яка хоч і втратила рештки легітимності в очах народу, проте досі утримує за собою стратегічні кабінети на печерських пагорбах. Броварчани також мають стати до бою – морального, інтелектуального, а якщо стане потреба – то й фізичного – у цьому протистоянні вільної європейської нації зі злочинним режимом узурпаторів»,  – йдеться в повідомленні штабу.

На Народному Віче у Броварах планується виступ народних депутатів, музикантів, відомих громадських діячів міста.