• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Народна Рада звернулась до броварчан у зв’язку з агресією Російської Федерації. ФОТО. ВІДЕО

Березень03/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

віче 02.03.201411В неділю 2 березня на Майдані Свободи відбулось чергове броварське віче. Незважаючи на дощ, зібралось кілька сотень броварчан. На головній площі міста виступали лідери місцевої опозиції, громадські активісти. Спікери повідомили громадськість про поточну ситуацію в місті та подальший план дій в умовах гострої політичної кризи в Броварах. Члени Народної ради виступили зі зверненням до мешканців міста з приводу інтервенції Російської Федерації на територію України.

Почалось віче з хвилини мовчання в пам’ять за загиблими героями Майдану.

віче 02.03.201413

Далі слово взяв очільник броварського «УДАРу» Роман Сімутін, який закликав організовуватись та мобілізуватись броварчан, враховуючи події в Криму та східних областях. Вирішення політичних питань локального масштабу потрібно вирішувати лише після стабілізації та зникнення напруги в суспільстві, вважає «ударівець». Депутат підкреслив, що в разі переходу конфлікту з РФ в гострішу фазу всім броварчанам слід приходити цього ж дня на Майдан Свободи для координації подальших дій.

віче 02.03.201412

Звернувся депутат і до місцевих підприємців – в умовах політичної та економічної кризи попросив допомоги всіма наявними в них ресурсами. Також Сімутін закликав органи влади повернути вкрадений з КП “Телестудія “Наше Місто” модуль мовлення та відновити роботу місцевого телебачення.

віче 02.03.201404

Депутат від «Батьківщини» Юрій Плакся звернувся до чоловіків. «Підніміть свій патріотичний дух на найвищу точку. Ваша місія – захистити Батьківщину» – підкреслив Плакся.

Присутні на мітингу скандували “Путін геть!”, “Руки геть від України”. Дехто тримав плакати “Ні війні”.

віче 02.03.201405

Олег Шевчук зі «Свободи» закликав чоловіків вступати в загони самооборони, аби й надалі патрулювати місто та мобілізуватись в разі виникнення надзвичайної ситуації.

віче 02.03.201402

Представник самооборони, член 8 афганської сотні, пан Антон запросив депутатів міської ради провести сесію та ухвалити необхідні для нормального функціонування міста рішення. Афганець гарантував кожному з депутатів повну безпеку.

віче 02.03.201408

Екс-депутат міської ради Авксентій Гранат повідомив присутнім на мітингу сумну новину – в автокатастрофі загинув відомий історик, почесний громадянин міста Микола Лисенко з дружиною. Лисенко відомий  зокрема тим, що відкрив світу Биківню. Загиблих вшанували хвилиною мовчання.

віче 02.03.201406

Член Народної Ради Анна Валігура зачитала звернення до броварчан з приводу іноземної інтервенції. Ситуація в Україні вимагає від всіх бути змобілізованими, в разі активних бойових дій броварчани мають дати організовану відсіч агресору, говориться в заяві. Валігура повідомила, що Народна рада створила координаційний центр та гарячу лінію, куди можна звертатись та записуватись у волонтери і самооборону.

В таких складних умовах члени Народної Ради закликають скликати позачергову сесію з приводу ситуації в Україні, аби засудити агресорські дії Російської Федерації, а також докласти всіх зусиль для вирішення політичної кризи в Броварах. Повний текст звернення можна прочитати тут.

«Протидія або бездіяльність депутатів та посадовців у нинішніх умовах буде розцінюватись як державна зрада та підтримка іноземного військового втручання на територію України” – резюмувала Валігура.

віче 02.03.201410

Закінчилось віче традиційним виконанням гімну України.

Фото Марії Придьми

 • avatar
  rain
  9 років тому

  Я б порадив тому вагітному чуваку що постійно кричить на зборах про чоловічі штани , не принижувати чоловіків . Плакся начеб то . З нас і тімашонки поза очі хватило .
  Без розумників обійдемося .

 • avatar
  Сергей Бровары
  9 років тому

  Симутин просит помощи всеми ресурсами))) давайте сбросимся!! А афганец гарантирует каждому с депутатов безопасность))))) ребята, что то вас муза покинула или кинула… Что вы пишете????

 • avatar
  Сергей Бровары
  9 років тому

  И еще.. Просят собрать депутатов на сессию, чтобы засудить действия РФ.. Хорошо, хоть написали “протидія або бездіяльність” , а не ” дія або бездіяльність”))))))) вы можете…. Пришли на сессию предатели, не пришли вдвойне предатели) вы уже не знаете куда приткнуться , отстаньте вы от депутатов, и так ясно что все осуждают действия Путина, сами же русские солдаты осуждают….

 • avatar
  Alina Demenko
  9 років тому

  Не розумію, як пов’язане віче з приводу інтервенції РФ на тер Украіни і повернення ЕКТИ громаді?? Як можна відновити міське телебачення , коли ви самі його силоміць захопили…ви ж у своїх попередніх блогах про це писали! Чи ви вводите читачів в оману знову ??