• Сьогодні: Четвер, 9 Липня, 2020

Звернення Народної Ради у зв’язку з іноземною інтервенцією на територію України

Березень03/ 2014
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

viche_nedovira02Публікую звернення Броварської Народної Ради, яке було виголошене на вчорашньому Віче на Майдані Свободи.

“Ми, члени Броварської Народної Ради, закликаємо усіх броварчан до єдності!

У такий складний та вирішальний момент в історії нашої країни ми всі без винятків повинні обєднати  зусилля та спільно координувати свої дії.

Перезавантаження місцевої влади зараз дуже потрібне, проте в умовах іноземної інтервенції найголовніше — зберегти територіальну цілісність України. Тому ми звертаємось до всіх без винятків — до депутатів, до працівників виконавчих органів і до кожного броварчанина, якому не байдужа доля його країни та міста. Ми повинні згуртуватись та діяти спільно й узгоджено! Ми маємо спільно забезпечити спокій та порядок у нашому місті, його належне функціонування, а у разі інтервенції — бути готовими дати гідну та організовану відсіч.

Для цього Броварська Народна Рада закликає броварчан записуватись до самооборони та у волонтери. З цією метою у будівлі міської ради створюється постійно діючий Координаційний центр та “гаряча лінія”.

Ми переконані, що ніхто з тих, на кого покладена відповідальність за місто, не має зараз права лишати Бровари та броварчан на призволяще та ховатись. У такий вирішальний момент не можна самоусунутись та вдавати, ніби нічого не відбувається. Тому ми вимагаємо від офіційних органів влади термінового скликання позачергової сесії Броварської міської ради з приводу військогової агресії з боку Російської Федерації проти України. Депутати повинні прийняти рішення про засудження таких дій та виробити план дій в умовах іноземної інтервенції.

Також під час сесії вони зобовязані докласти максимум зусиль для вирішення глибокої політичної кризи, у який опинилось наше місто та яка послаблює нас у такий складний момент.

Протидія або бездіяльність депутатів та посадовців у нинішніх умовах буде розцінюватись як державна зрада та підтримка іноземного військового втручання на територію України”.