• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Броварчани можуть запропонувати нові маршрути в мережу міжміських перевезень Київської області

Червень16/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Мешканці Київщини можуть долучитися до розробки нових автобусних маршрутів – у рамках публічного обговорення мережі міжміських та приміських маршрутів загального користування Київської області. Про це повідомив перший заступник голови Київської державної обласної адміністрації Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Фейсбуці. Також КОДА наполягає на поверненні контролю над ціноутворенням в сфері пасажирських перевезень, а також спрощенні процедури встановлення або зміни тарифів.

“Друзі, ми проводимо публічне обговорення мережі автобусних маршрутів загального користування в Київській області”, – сказано у повідомленні Льва Парцхаладзе. – “До останнього часу ми, на жаль, були однією з трьох областей України, в яких це питання не було офіційно врегульовано, що дозволяло недобросовісним чиновникам відкривати, закривати і міняти маршрути на свій розсуд, абсолютно безконтрольно і найчастіше тільки у власних інтересах. Прозоре ж формування повної мережі маршрутів дозволить нам вивести на якісно новий рівень перевезення по Київській області пасажирів і багажу автотранспортом.

Провівши повномасштабний моніторинг, ми побачили, що сьогодні на Київщині функціонують більше 600 маршрутів, які обслуговують близько сотні перевізників. Але оскільки розвиток житлової та промислової інфраструктури змінює так звану карту потреб у транспорті загального користування (одні маршрути стали неактуальні, а інших, навпаки, люди потребують, наприклад на нещодавно побудованих житлових масивах) ми готові розглянути всі пропозиції – не тільки від райдержадміністрацій, міськвиконкомів та автотранспортних підприємств, а й від кожного з вас особисто.

Пропонуємо вам для ознайомлення мережу міжміських і приміських автобусних маршрутів загального користування. Пропозиції та зауваження до 10 липня 2015 року приймаються Управлінням інфраструктури КОДА за адресою: Київ, пл. Лесі Українки, 1, або на електронну пошту: [email protected]“.

ПЕРЕЛІК МІЖМІСЬКИХ МАРШРУТІВ БРОВАРИ-КИЇВ

№ маршруту Назва маршруту Траса слідування Довжина маршруту, км Кількість оборотних рейсів, од. у режимі руху
701 (327) Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (вул. Кутузова) – Київ
АС «Дарниця»
18.6 85
782 (403-А) Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (вул. Грушевського) –
Київ АС «Дарниця»
15.2 50
783 (404) Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (зал. вокзал) – Київ АС
«Дарниця»
17 80
810 Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (ЦРЛ) – Київ АС
«Дарниця»
13.6 50
781 (403) Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (вул. Желізнодорожня) –
Київ АС «Дарниця»
17.8 75
704 (332) Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (зал. ст.) – Київ АС
«Дарниця»
15.9 50
702 (330) Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (КЗПМ) – Київ АС
«Дарниця»
17.4 75
784 (411) Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (вул. Чкалова) – Київ
АС «Дарниця»
19.4 75
780 (402) Бровари – Київ АС «Дарниця» Бровари (завод алюмінієвих
конструкцій) – Київ АС
«Дарниця»
17.8 65

Також КОДА повідомляє, що вона наполягає на поверненні повноважень з регулювання ціноутворення пасажирських перевезень для контролю монополістів. “Лист з відповідною ініціативою направив у Кабінет міністрів України перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе”, – сказано у повідомленні.

“Органи державної влади повинні мати повноваження встановлювати і регулювати тарифи на пасажирські перевезення. Тільки в такий спосіб можна уникнути негативних соціальних явищ. Тому Київська обласна державна адміністрація наполягає не лише на поверненні таких повноважень, але й на значному спрощенні та скороченні самої процедури встановлення або зміни тарифів, яка раніше займала щонайменше два-три місяці.

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе:

«Вважаємо, що відміна державного регулювання тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, – говориться у зверненні, – призведе до нерегульованого зростання вартості проїзду. А це, в свою чергу, може створити ситуацію, коли малозабезпечені верстви населення не матимуть змоги вільно користуватися послугами пасажирського автомобільного транспорту, а також завадить органам державної влади ефективно контролювати якість роботи перевізників. Адже після укладання договорів про організацію перевезень пасажирів той чи інший перевізник фактично стає монополістом на певних автобусних маршрутах, і держадміністрація не може впливати на вартість проїзду».

Нагадаємо, що 5 травня набули чинності зміни до Постанови Кабінету міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху в приміському та міжміському сполученні в масштабах адміністративних областей. Відтоді фактично було встановлено вільне ціноутворення, і наразі державні адміністрації не мають жодних повноважень ані встановлювати, ані регулювати такі тарифи”.