• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Бровари зустріли свого «янгола» з війни – ФОТОРЕПОРТАЖ

Лютий04/ 2015
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

дмитро янченко 05Ще опів на дев’яту на в’їзді до міста з боку Києва почали збиратися люди, дехто – з національними прапорами в руках та чорними траурними стрічками. Броварчани, що приїхали сюди цього ранку, чекали на повернення свого героя. Тіло 25-річного Дмитра Янченка, який загинув вчора під мінометним обстрілом в Дебальцево, сьогодні привезли до рідних Броварів.  

Зустріти полеглого бійця зібралось близько сотні людей. Серед зустрічаючих – переважно волонтери, чоловіки, що повернулись із фронту, друзі та знайомі Дмитра. Були тут також представники міськвиконкому, мер, броварські депутати та чиновники.

дмитро янченко 01

дмитро янченко 14

дмитро янченко 02

дмитро янченко 13

дмитро янченко 15

дмитро янченко 11

дмитро янченко 03

дмитро янченко 04

Автомобіль з полеглим бійцем люди помітили ще здалеку: над машиною майорів жовто-блакитний стяг. До натовпу під’їхало відразу кілька авто, на першому табличка «Груз 300», за нею – «Груз 200». Саме там знаходилась труна з Дмитром Янченком.

дмитро янченко 17

дмитро янченко 05

дмитро янченко 19

дмитро янченко 06

дмитро янченко 07

Волонтери, що привезли вантаж, відкрили задні двері фургону, аби присутні могли зустріти та віддати шану загиблому захиснику Батьківщини.

дмитро янченко 20

дмитро янченко 08

дмитро янченко 09

Через кілька хвилин двері зачинили і авто, у супроводі ще понад десятка машин, у складі повільного кортежу поїхало в місто.

дмитро янченко 10

Як повідомляють волонтери, завтра, орієнтовно о 10:30 відбудеться прощання з бійцем на Майдані Свободи. Близько 11:00 Дмитра Янченка відспівають в церкві.

Фото Світлани Яцив

 • avatar
  сергей
  8 років тому

  вечная память и низкий поклон герою

 • avatar
  Михайло Tавда
  7 років тому

  Сумна та героїчна тема водночас. Та, нажаль, у повідомлені присутня й підсвідома брехня. На жодному фото нема жовто-блакитного стяга. Лише блакитно-жовті (і на машині з героєм також) та синьо-жовті.