• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Броварська поліція разом з АТОвцями черговий раз накрила гральний зал у “Монте Карло”

Грудень19/ 2015
avatar
Тетяна Панкратьєва

Журналіст "Маєш право знати", мешкає у Броварах

П’ятничний вечір 18 грудня відвідувачам броварського закладу “Монте Карло” було зіпсовано – в гральний зал нагрянули правоохоронці. Переатестована поліція працює: гравців заскочили на гарячому, в закладі вилучили 21 гральний пристрій (59 – за оновленими даними).

У тісному прокуреному приміщенні за щільно зачиненими дверями поліція опитує гравців – усього в залі близько 20 людей, ніхто не панікує, хтось навіть вимагає пива та скаржиться на недолив.

монте карло (3)

монте карло (10)

монте карло (9)

Поліціянти складають протоколи, поняті підписують документи – за даними правоохоронців, вилучено 21 гральну систему (за оновленими даними – 59).

монте карло (4)

монте карло (6)

Проводиться поверхневий огляд присутніх, поліція просить показати всі особисті речі та сумки – правоохоронці мають підозри щодо наявності наркотиків – згодом людей відпускають.

монте карло (11)

“За отриманою оперативною інформацією, – розповідає керівник сектору охорони громадського порядку Броварського міського відділу поліції Руслан Отрох, – ми разом з місцевими АТОвцями провели спільний рейд в закладі “Монте Карло”. Наразі працює слідчо-оперативна група, також до операції було залучено кримінальну поліцію, карний розшук, полк поліції особливого призначення”. 

“Ми наводимо порядок в місті Бровари”, – резюмував Руслан Отрох.

монте карло (7)

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, повідомляє Броварський відділ поліції ГУНП в Київській області. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000-680 000 грн) з конфіскацією грального обладнання. Досудове слідство триває.

Нагадаємо, останні рейди проти грального бізнесу в місті проводилися ще влітку, зокрема про вилучення 20 та 13 гральних пристроїв в броварському закладі “Монте Карло”, що на бульварі Незалежності, “Маєш право знати” писало двічі: 17 липня та 24 липня. В той час броварська міліція працювало спільно з громадським формуванням “Правопорядок”.