• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Броварах виявили та закрили п’ять гральних закладів – поліція

Липень28/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цього вівторка, 26 липня, броварські та обласні поліцейські провели санкціоновані обшуки на території міста та району. Під час рейду виявили та припинили діяльність шести гральних закладів, п’ять із яких – у Броварах. Про це розповідають в поліції Київської області.

Як зазначають в обласному відділі комунікацій поліції, оперативна інформація про функціонування на Броварщині незаконного грального бізнесу до правоохоронців надходила протягом трьох місяців – у травні-липні цього року. Відпрацювавши отриману інформацію, в поліції встановили – в регіоні таки працюють підпільні гральні заклади.

Прес-секретар поліції Київської області Микола Жукович розповів, де саме «накрили» заклади. З його слів, п’ять із шести салонів були розміщені у Броварах. Три об’єкти належали одній компанії – «В мережі» – по вул. Марії Лагунової, 2-А, Київській, 294 та Симона Петлюри, 22. Іще два заклади – по вул. Сергія Москаленка, 27 та бульв. Незалежності, 6.

гральні1

гральні2

Варто зазначити, що по бульв. Незалежності, 6 розташоване сумнозвісне «Монте Карло». У гральному салоні правоохоронці регулярно вилучають техніку – щонайраніше із 2013 року. Однак, після цього заклад дуже швидко поновлює свою роботу. Водночас, чи за цією адресою знову відпрацювали «Монте Карло», в поліції не уточнюють.

Як зазначають правоохоронці, у вказаних шести приміщеннях провели обшуки. Усього вилучили 154 комплекти обладнання азартних ігор та 15 гральних автоматів. Їхня загальна вартість за цінами «чорного ринку» становить понад 0,5 млн. грн. Окрім того, у відділі комунікацій обласної поліції зазначили, що вилучили 115 тис. грн., записні книжки з переліком клієнтів і внесених коштів, зошити «чорної бухгалтерії» із відображенням розрахунків за «кришування» нелегального бізнесу тощо. Окрім іншого, Микола Жукович уточнює, що за адресами салонів компанії «В мережі» вилучали комп’ютери.

гральні3

В поліції вказують, що за наведеними фактами відкрили кримінальні провадження – за зайняття гральним бізнесом особами, яких уже засуджували за такі злочини. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 10 тис. до 40 тис. неоподатковуваних мінімумів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Фото – Національна поліція в Київській області