• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Суд оштрафував організатора грального бізнесу в кафе «Монте Карло» на 170 тис. грн

Серпень05/ 2013
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Monte karlo170 тисяч гривень штрафу та конфіскацію гральних автоматів присудив Броварський міськрайонний суд чоловіку, якого правоохоронні органи звинуватили в організації грального бізнесу в кафе «Монте Карло». Рішення суду ще не набрало чинності, проте якщо жодна сторона не оскаржить його в апеляційному порядку у встановлений законом термін, воно вступить у силу протягом місяця.

Нагадаємо, кільки тижнів тому прокуратура Київської області повідомила, що направила до Броварського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який в одному з броварських розважальних закладів організував гральний бізнес.

Пасічнюку Володимиру Миколайовичу, що опинився на лаві підсудних, інкримінували порушення ч. 1 статті 203-2 Кримінального кодексу, а саме “зайняття гральним бізнесом”.

Суд встановив, що чоловік отримав гральні автомати на зберігання від їх власника і в закладі «Монте Карло», що розташований на бульварі Незалежності, «з корисливих мотивів та з метою незаконного збагачення» підключив автомати до роботи та надавав клієнтам можливість робити грошові ставки. Також було встановлено, що притон азартних ігор існував в період з 1 лютого по 18 квітня 2013 року. Цього дня після обшуку закладу «Монте Карло» правоохоронцями було виявлено і вилучено 62 гральних автомати.

Підсудний повністю визнав свою провину та покаявся, що суд розцінив як пом’якшувальні обставини. Головуючий суддя Шевчук М. П. ухвалив стягнути з Пасічнюка 10 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Це мінімальна сума штрафу, передбачена 203-2 статею ККУ. Також до державної казни потрапить майже 50 тис гривень, вилучених з гральних автоматів у якості речових доказів. Гральне обладнання суд також зобов’язав конфіскувати.

Прикметно, що до судового розгляду даної справи ані власник гральних автоматів, який передав Володимиру Пасічнюку своє майно на зберігання, ані власник приміщення, в якому й було організовано гральний бізнес, залучені не були.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  “50 тис гривень, вилучених з гральних автоматів у якості речових доказів” ??? – Нічого собі! Цікаво, скільки ж організатори за день вигрібали з автоматів!?

 • avatar
  Real_patriot_UA
  10 років тому

  Ох и пиздёжь… Решение суда – фейк. Автоматы функционируют по сей день и далеко не с февраля месяца. Я играл в них и в 2012 и в 2011м годах. Никто ничего не изымал в апреле. Вчера ночью они прекрасно стояли на местах и замечательно работали. 3апизделись Вы “маешь право знаты”. А я думал Вы проверяете информацию, а оказывается желтуха-желтухой.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Інформація перевірена. Суд відбувся минулого тижня (четвер, якщо я не помиляюсь), на судовому засіданні був присутній наш журналіст. Рішення скоро з’явиться у реєстрі судових рішень. Коли з’явиться – опублікуємо посилання.
   А той факт, що автомати продовжують функціонувати – так це не дивина. Рішення ніхто не поспішає виконувати.

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Взагалі-то, я вважаю, що коментарі подібних неадекватів потрібно видаляти через наявність нецензурної лексики. Але по суті: журналіст МПЗ був присутній на суді, тому щодо “перевірки інформації” – це чистої води провокація. Особисто я вчора там жодних автоматів не бачив. Принаймні в приміщеннях, доступних пересічним відвідувачам.

   • avatar
    Real_patriot_UA
    10 років тому

    А особисто я вчора (вже позавчора) не лише бачив, а і грав у ті автомати. Та все ж таки, як зрозуміти ось це: “Також було встановлено, що притон азартних ігор існував в період з 1 лютого по 18 квітня 2013 року. Цього дня після обшуку закладу «Монте Карло» правоохоронцями було виявлено і вилучено 62 гральних автомати.” Тобто до першого лютого і після 18 квітня це просто називалось інакше? Наприклад не “притон азартних ігор”, а розважальна електронна бібліотека чи ще якось? Крім того якщо автомати було вилучено, то звідки ж вони там зараз?