• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

Броварські школярі гулятимуть тиждень після Великодня

Квітень06/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

школаВесняних канікул у броварських школярів не мало би бути, бо на відміну від київських “колег”, у яких всі канікули (осінні, зимові, весняні) йдуть по графіку, наші діти гуляли цілий місяць взимку. Але чиновники (не в останню чергу після звернення батьків) все ж таки вирішили дати школярам перепочинок на тиждень після Великодня.

Як зазначено у Розпорядженні міського голови №41-ОД від 24.03.15 “Про проведення канікул для учнів 1-11-х класів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари”:

На виконання статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою створення сприятливих умов для організації навчання та відпочинку, уникнення перевантаження учнів та керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести канікули для учнів 1– 11-х класів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари в період з 14.04. 2015 до 18.04. 2015.
2. Забезпечити виконання навчальних програм за рахунок інтенсифікації навчального процесу та ущільнення навчального матеріалу.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

Міський голова                                    І.В.Сапожко