• Сьогодні: Четвер, 2 Грудня, 2021

Броварському спортучилищу подарували прапор України – за активну допомогу АТО

Січень14/ 2015
avatar
Коордцентр допомоги військовим

Координаційний центр допомоги броварським військовим. Представництво у Фейсбуку - https://www.facebook.com/koordcentr.brovary

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Коордцентр БВУФК DSC0140913 січня, напередодні Старого Нового року, волонтери Координаційного центру допомоги броварським військовим та доброволець 25 батальйону “Київська Русь” Леонід завітали до Броварського вищого училища фізичної культури, яке постійно надає допомогу нашим захисникам.

Гості не очікували такого прийому і спочатку дуже зніяковіли: квіти, вщерть заповнена актова зала, виступи вихованців училища на сцені, передані малюнки й листи для солдатів. Своєю чергою, від військових та волонтерів училищу передали прапор України з багатьма підписами наших захисників із різних батальйонів.

Коордцентр БВУФК DSC01404

Коордцентр БВУФК DSC01403

У своєму виступі перед присутніми Леонід наголосив, що листи й малюнки дуже цінують на передовій: зазвичай ними обклеюють намет усередині, як шпалерами, щоб завжди мати перед очима. Говорили й про те, як важливо, коли діти у листах залишають свої номери телефони, за якими бійці можуть перетелефонувати й подякувати.

Коордцентр БВУФК DSCF2796

Від навчального закладу просили переказувати хлопцям побажання перемоги й миру, сподівання на якнайшвидше закінчення війни. В училищі дуже переймаються ситуацією в країні, адже їхній колектив прийняв до себе вчитися дітей-переселенців із зони бойових дій, які потроху відходять від пережитих жахіть і освоюються у нових умовах.

По завершенні заходу – спільне фото на згадку з педагогами та учнями.

Коордцентр БВУФК DSC01409

Координаційний центр допомоги броварським військових висловлює вдячність директору Броварського вищого училища фізичної культури Олександрові Григоровичу Чигирину та всьому педагогічному й учнівському колективу за активну життєву позицію у такий складний для України час.

Коордцентр БВУФК DSC01397