• Сьогодні: Середа, 28 Липня, 2021

Чи можлива співпраця молоді з владою?

Лютий09/ 2013
avatar
Молодь за права людини

Благодійний фонд "Молодь за права людини". Зробимо права людини реальністю,а не мрією ідеалістів

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

8 лютого- Бровари-  відділом у справах сім΄ї та молоді Броварської міської ради було проведено Круглий стіл «Молодь Броварів» з метою сприяти розвитку громадських молодіжних організацій.

На обговорення було винесено міську програму підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2011 – 2015 роки. Мета, якої створення сприятливих умов для самореалізації молоді в різних галузях; оперативне реагування та вирішення соціальних проблем молоді; активне залучення молоді до реалізації державної молодіжної політики в місті.

На круглому столі були присутні представники відділу у справах сім’ї та молоді, відділу освіти, ценру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, Благодійний фонд «Молодь за права людини» м. Київ, Броварські громадські молодіжні організації, серед яких «Alexdance», «Характерник», «Я не байдужий», Клуб історичного фехтування та ролевої реконструкції «НАВЬ» інші.

Захід було розпочато виступом представника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради: «Визначені основні завданнями у сфері молодіжної політики. Це підтримка обдарованої молоді та стимулювання її до громадської активності; підтримка молодіжних ініціатив та організованих форм дозвілля; залучення молоді до реалізації державної молодіжної політики в місті».

Кожна громадська організація звітувала про свою діяльність. Так своїм досвідом поділився Благодійний фонд «Молодь за права людини»м. Київ, який з серпня 2012 року тісно співпрацює з місцевою владою. Завдяки цьому було проведено «Фестиваль музики» до Дня незалежності України та прочитано ряд лекцій для учнів 9-х, 10-х, 11-х класів, для студентів ПТУ м. Броварів, для студентів Економіко – Технологічного Університету  3- го  рівня акредитації, Поліцейського фінансово-правового коледжу Міжнародної поліцейської асоціації, Броварського Вищого Училища Фізичної культури та  Броварської філії Відкритого Міжнародного університету розвитку людини «Україна». Таким чином більше 1000 учнів м. Броварів дізналися про свої права та обов’язки, що прописані у Загальній декларації прав людини та переглянули фільм «Історія прав людини».

Учасники заходу обговорили складнощі, розглянули плани на майбутнє та дійшли порозуміння, щодо подальшої співпраці. Захід показав, організаціям потрібна допомога з боку місцевої влади, це дасть їм змогу бути більш ініціативними та ширше діяти.

youthforhumanrights.org

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Одного не розумію: як можна співпрацювати зі злочинною владою?

  • avatar
   Максим Воїнов
   8 років тому

   Я вважаю що в деякиї відділах все ж таки є працівники які працюють відповідально та честно, але згоден з тобою що більшість (особливо керівні посади) то люди які викунують свої обовязки не найращим чином. Нажаль данний круглий стіл ще раз довів що розвиток молодіжного самоврядування в Броварах на дуже низькому рівні, всі присутні висловили що співпрацювати з органами місцевого самоврядування  більш ніж складно особливо з відділом культури!:) А взагалі на мою думку якщо ти займаєшься корисною справою для дітей або молоді то співпрацювати потрібно (або принаймі прийдеться) неправильно закрити гуртки або спортивні секції або інші дитячо юнацьки клуби тому що влада злочинна… чому повинні страждати діти або молодь?

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    8 років тому

    Цікаво було б дізнатися критерії, за якими представники влади обирали учасників круглого столо. Враховуючи, що оголошення про це не було, можна вважати, що захід був “закритим” і лише “для своїх”?

    • avatar
     Максим Воїнов
     8 років тому

     Мені теж цікаво!:) Але представники влади повідомили що обзвонили 27 молодіжних та дитячих ГО та клубів. Думаю що все ж таки обзвонили всі 27, але низька явка довела те що більшість ГО вважають марною тратою часу відвідувати круглі столи, бо ніякої конкретики по розвитку молодіжного самоврядування та створення умов для розвитку молодіжних або дитячих ГО відділ не предоставив! Тобто все по старому, три або пять заходів на рік і підтримка молодіжних ініциатив лише дозволом щось проводити (іноді навіть щоб отримати дозвіл потрібно прикладати багато зусиль)!:)  Відповім на твоє запитання – вважаю що критерієм була будь яка діяльність ГО повязана з молоддю або дітьми!

   • avatar
    Ирина Буяковская
    8 років тому

    Близько п”ятнадцяти років назад я познайомилася з депутатом міськради Іриною Хоменко. В кінці 90-х у Броварах було складне становище у сфері сімейних відносин, не менш тяжким було і становище самих дітей :дошкільнят, школярів, підлітків…. Але , не дивлячись на численні труднощі ,добилася приміщення, потім ремонт приміщення, забезпечення необхідним -меблі,ПК,тощо- секцій і гуртків, взялася особисто за господарську та фінансову діяльність, підібрала гарний колектив для праці та навчання дітей та підлітків….підлітковий клуб, значна кількість гуртків, значна кількість дітей,  … Знаю, що надавала матеріальну допомогу малозабезпеченим сім”ям, забезпечувала тяжкохворих дітей ліками Займалася корисними справами для дітей та молоді…

    • avatar
     Alina Dyachenko
     8 років тому

     Ага, а тепер пані Ірину Хоменко усілякими способами намагаються звільнити, а дитячо-юнацькі клуби позакривати шляхом нібито “реорганізації”…

 • avatar
  Andriy Kachor
  8 років тому

  Як молодіжні рада так і громадска рада при виконкомі БМР – це бутафорські структури, мета яких – легітимізація місцевої влади за допомогою підконтрольних владі представників громадськості. Усі члени цих рад – люди, які мають створювати вигляд демократичності насправді тоталітарної броварської влади. Шкода, що поруч з відвертими колаборантами (окремі з яких навіть тут в коментарях намагаються когось виправдати) там присутні люди, які раніше видавалися адекватними і своїми там голосуваннями знищили власне потенційне громадсько-політичне майбутнє.

  • avatar
   Максим Воїнов
   8 років тому

   Цікава інфо про брудних журналістів http://vk.com/id112686908?w=wall112686908_32   На мою думку потрібно піклуватись не про політичне майбутнье а перш за все про корисні для суспільства справи (якщо є така ціль:)!  А якщо цілі тільки політичні то звісно що найкращий метод – “Всі погані – ми хороші”:)

   • avatar
    Andriy Kachor
    8 років тому

    Даси хоча б один доказ на користь маячні за посиланням – тоді буде сенс про це спілкуватись. Навчись, нарешті, розмовляти як чоловік, а не як базарна баба, що розповсюджує брудні чутки.

    • avatar
     Максим Воїнов
     8 років тому

     20% якщо не більше ваших матеріалів на МПЗ то є доказ!:)

     • avatar
      Alina Dyachenko
      8 років тому

      Дай посилання хоча б на 5 таких матеріалів!

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      8 років тому

      Воинов ушел искать :)

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    8 років тому

    Максиме, це на підробний чи справжній профіль Кищука Ви посилаєтесь? Бо він у Фейсбуку писав, що його єдиний і справжній профіль у соцмережах – лише у Фейсбуку