• Сьогодні: Вівторок, 24 Травня, 2022

Депутат Онищенко запрошує на звітування лише своїх виборців

Грудень17/ 2011
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

15 грудня я поспілкувався в телефонному режимі з броварським депутатом Онищенком Володимиром Івановичем – членом “Партії регіонів”, обраним по мажоритарному округу №2, начальником управління освіти м.Бровари.

В ході розмови я хотів з’ясувати, де і коли планує звітувати депутат, однак Володимир Іванович протягом 3 хвилин відмовлявся надати мені цю інформацію, мотивуючи це тим, що я не є виборцем з його виборчого округу, а звітувати перед громадськими організаціями він взагалі не зобов’язаний.

Публікую наш діалог з депутатом Онищенко (розмову було записано на диктофон) – ПРЯМА МОВА:

Виборець: – Ало, добрий день! Володимир Іванович, скажіть будь-ласка, уже призначили, де і коли проходитиме звітування перед виборцями? Там же по-моєму до кінця цього року планувалося?

Депутат: – От Ви назвали моє ім’я по-батькові, а Ви хто?

Виборець: -Іллюхін Сергій Миколайович, мешканець міста Бровари, виборець

Депутат: – Виборець з якого округу?

Виборець: – По округу Базишина

Депутат: – Ааа, Базишин, то питайте Базишина, коли він звітує

Виборець: – Коли він звітує я знаю, хотілося б також на Вашому звітуванні побути

Депутат: – Ну у мене округ номер 2, я запрошую своїх виборців. Якщо Ви за мене не голосували, то для чого мені запрошувати Вас, скажіть будь-ласка? Я йшов по мажоритарці, мене вибрали люди, перед якими я буду звітувати, яких я буду запрошувати.

Виборець: – Тобто Ви хочете сказати, що я, як виборець, можу звертатися лише до свого депутата?

Депутат: – Ні, Ви, як виборець, можете звертатися до любого депутата, але я просто не бачу логіки в тому. Якщо мене підтримували люди мого виборчого округу, так? І я про те, що їм обіцяв, буду їм звітувати. Чого я мушу запрошувати людей, наприклад, із Торгмашу, якщо вони за мене не голосували?

Виборець: – Ну справа в тому, що я представник громадської ініціативи, “Маєш Право Знати” називається. Ми відвідуємо звітування всіх депутатів для того, щоб потім скласти звіт про те, хто відзвітувався, хто ні, тобто по результатам

Депутат: – Я звіт повинен давати перед своїми виборцями, правильно? А не перед всіми громадськими організаціями. Так чи ні? Людина мене вибирала, я перед нею звітуюсь, перед ними звіт даю коли, що і як. Завтра придуть якісь іще інші громадські організації: давайте звітуйте перед нами коли, що і як. Я що, десь там написано, що я повинен перед усіма вами звітуватися? Перед громадськими організаціями?

Виборець: – Ви ж депутат міста Бровари!

Депутат: – Депутатів міста Бровари 40 чоловік, із них усього 20 ішло по мажоритарці, інші йшли по спискам партій, от до них усі питання!

Виборець: – Я ж представник, я виборець міста Бровари! Сьогодні я живу в одному районі, а завтра в іншому. Хочу почути, як Ви працюєте, я хочу зрозуміти, чи голосувати за Вас наступного разу, коли я буду в тому окрузі, де Ви балатуєтесь, чи ні

Депутат: – Нууу, то питання Ваше

Виборець: – Да, і от у мене є питання, я хотів би послухати Ваш звіт

Депутат: – Значить, 20 числа, наскільки я планую, на 20 число

Виборець: – 20 число, а де і у котрій годині?

Депутат: – Ну а годину і де я ще не з’ясував. Коли і де – це ввечері буде, звісно, після роботи. А де – чи це буде 5-та, чи 8-ма школа – я іще до кінця тижня з’ясую

Виборець: – Добре, Ви надасте цю інформацію у апарат ради?

Депутат: – Звісно, надам

Виборець: – Ага, добре, дякую, до побачення

Депутат: – До побачення