• Сьогодні: Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Депутат: Військові частини поблизу Броварів приводять в повну бойову готовність

Грудень13/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

v-ukran-vdznachayut-den-suhoputnih-vysk-zbroynih-sil-1Семиполківська військова частина А0415 відучора переведена в режим повної бойової готовності. Основна техніка частини перекинута в Київ разом з польовими кухнями, а особовий склад зобов’язали постійно перебувати в казармах в очікуванні наказу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив броварський депутат Роман Сімутін, посилаючись на інформацію, отриману з джерел в офіцерському складі військової частини. За його словами, «весь склад військової частини переведений на казарменне положення, заборонені будь-які тимчасові звільнення. Штаб на картах відпрацьовує шляхи підходу і дислокацію військ». Водночас не повідомляється, куди саме збираються передислоковуватись семиполківські війська, утім враховуючи інформацію, що частина техніки вже звезена в Київ, найвірогідніше, що частину буде перекинуто в столицю найближчими днями.

Окрім того вчора, 12 грудня, з’явилась інформація про поселення у Броварах частин внутрішніх військ з АР Крим. Джерела стверджують, що окремі роти були розміщені в одному з броварських готелів – «Ландхаусі» в ТРЦ «Термінал». В готелі відмовилися коментувати цю інформацію, проте нашому кореспонденту таки вдалося помітити на парковці поблизу «Ландхаусу» автобус з номерами кримського регіону.

«Маєш право знати» уважно відстежуватиме наступні події та просить наших читачів повідомляти редакцію про підозрілі переміщення силовиків у Броварах та навколо міста.

  • avatar
    rain
    8 років тому

    Мої колеги вже пішли . В мене залишилося два набої . Постріл . Останній в стволі . В окулярі щось миготить і заважає , зняв фільтер , придивився . Маленька пташка з блакитним пір’ям , всілася метрів за сто прямо на лінії… Дурна птаха , мабуть транзитом летіла кудись на південь та присіла відпочити . Невдало присіла . місцева перната братва сюди не залітала . Останній постріл і велика спокуса , перевірити тридцятий на живому . Хоча був чіткий наказ , по пташкам не стріляти . Алеж ? Все сталося за якусь секунду . Думка совісті спрацювала не на користь моїй темній натурі . Треба стріляти , зараз повернеться інструктор . Переміг варвар . Мозок відключився , в окулярі ворог . На якусь соту повів ствол в ліво і натиснув на гачок . Постріл . В сотий раз відтягнув затвор , вилетіла гільза , в ніс вдарив пороховий дим . О! тоді я був крутий перець . І не розумів що знищив цілий світ , можливо останній у своєму виді … Пізніше у 82 , це було за бугром і ми там були окупанти , загону була поставлена задача , в час “Ч” тримати позиції дві години . Начальник місцевої поліції через перекладача озвучив прохання не стріляти в мирних громадян . І тоді згадалася мені та пташка з блакитним пір’ям . На запитання одного їз наших , що робити далі після двох годин “фестивалю” ? Відповідь була якась туманна і незрозуміла , на кшталт ” родина вас не забудет бойци ” . Виконуйте наказ . Вчора побачив на світлинах з майдану , хлопців з характерними пеналами за спинами . І щось гидке та холодне засмоктало під грудиною , а в руках фантомно відчув зброю . Пташка з блакитним пір’ям повернулася , разом з нічними жахіттями .