• Сьогодні: Понеділок, 25 Жовтня, 2021

Скільки вовка не годуй, все рівно в ліс дивиться

Лютий26/ 2015
avatar
Роман Сімутін

Депутат Київської обласної ради

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

сергей тирон.3 февраляВи правильно здогадалися, це до теми наших броварських чиновників, насамперед, їхніх дій стосовно котелень та яскравої обгортки, в яку їх замотали.

А тепер по порядку. У привабливості та доцільності встановлення подібних об’єктів ніхто не сумнівався. Особливо гострою потреба відчувалося на фоні критичних поставок газу і ціни на блакитне паливо. Ну, і звісно, що це робиться для дітей. Після таких аргументів питання екології відпали одразу та і ціна була ніби прийнятна: всього 1123 грн. за 1 Гкал.

Тож без зайвих перешкод виконком затвердив тариф, а підприємці без проблем отримали дозволи на відвід землі і швидко оформили її в користування. Через два місяці на сайті міської ради з’явилося повідомлення про намір змінити тарифи.  6.01.2015 року виконком затвердив новий тариф, який вже склав 1265 грн. за 1 Гкал.

Невеличке роз’яснення. Відповідно до законодавства, встановити нові тарифи можливо лише після публікації в ЗМІ та обговорення громадою. Лише після цього тариф затверджується виконкомом. Подібну процедуру двічі проходила компанія «Фелікс Енерджі».

 

Оголошення Фелікс Трейд

Але третя спроба виявилася чомусь не така прозора. Два дні тому мені в руки випадково потрапляє комунальна газета «Нове життя», яка виходить накладом у 1500 екз. Переглянувши зміст, хотів закинути на поличку, але допитливі очі помічниці серед текстів реклами помітили невеличке оголошення компанії «Фелікс Енерджі» про намір змінити тариф і встановити його на рівні 2100 грн. за 1 Гкал та, цікаво, з терміном обговорення до 7 березня. Чому інформацію не опублікували на сайті Броварської міської ради? Впевнений, що ви здогадуєтеся. Авжеж, тому що ту невідому газету майже ніхто не читає, інформація залишилася б невідомою, і ми з власної кишені оплачували б чиїсь борги. Впізнаю почерк міських чиновників, бо аналогічна схема нещодавно використовувалась під час продажу земельних ділянок. Наші «вовки» все дивляться у ліс, але на кожного вовка свій вовкодав знайдеться. Ми забезпечимо громадський контроль над горе-діяльністю наших чиновників.

Сьогодні я вже витребував матеріали щодо економічного обгрунтування нового тарифу, повідомив заступника міського голови про участь у засіданні цінової комісії. Тож питання під контролем, а про результати я вам повідомлю.