• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Депутати уникають відвертої розмови про басейн

Лютий20/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Bobko-KushnirenkoСьогодні, 20 лютого, броварські депутати вдруге перенесли розгляд питання про зміну статуту КП «ОРЦ» на профільній депутатській комісії. Нагадаємо, що скандальне питання окремі депутати мали розглядати ще 18 лютого, проте вирішили перенести розгляд на сьогодні, на 14:00. Утім і цього разу засідання комісії не відбулось – розгляд питання знову перенесли вже на завтра, 21 лютого на 13:00 – за годину до початку сесії міськради.

Депутатська комісія під головуванням місцевого «регіонала» Анатолія Бобка мала вирішити – рекомендувати міській раді підтримати зміни до статуту комунального підприємства чи ні. Під час минулого засідання комісії думки її членів розділились: голова комісії Бобко та депутат Вадим Андрієвський (“Зелені”) стали на бік «регіоналки» Людмили Жеребцової, котра й ініціювала зміни до статуту. На захист комунального майна від фактичної “прихватизації” виступив лише один з присутніх на засідання членів комісії – «ударівець» Олексій Кириченко. Його також підтримав позафракційний депутат Роман Сімутін, котрий хоч і не є членом даної комісії, вирішив висловити позицію громадськості, яка бореться за можливість безкоштовного відвідування школярами останнього комунального басейну.  Інші члени комісії – “свободівець” Петро Базишин, Віктор Резнік з “Фронту змін” та Микола Берізко із “Сильної України” на комісію не з’явились взагалі.

Відтак ініціатива «Басейн – дітям!» готує другу акцію на захист басейну безпосередньо перед та під час сесії міськради 21 лютого, аби спонукати депутатів не голосувати за зміни до статуту КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр», що в свою чергу призведе до повної втрати контролю над комунальним басейном з боку громадськості. Стежте за оновленнями.