• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

Депутатська комісія рекомендувала Броварській міській раді підтримати проект рішення про заборону відеозйомки

Листопад19/ 2011
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

18.11.2011 відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської етики, діяльності засобів масової інформації та контролю за виконанням рішень міської ради у складі:
Жеребцова Людмила Вікторівна – голова комісії;
Кузьменко Борис Дмитрович;
Брусенська Ганна Віталіївна;

Перед цим засіданням представники громадських організацій міста підготували звернення з вимогою до комісії не рекомендувати проект рішення про заборону відеозйоки до розгляду на сесії Броварської міської ради.
Ми звертали увагу комісії на те, що дане рішення у разі прийняття, призведе до порушення принципу гласності діяльності органів місцевого самоврядування, який є одним із основних принципів демократії.

Звернення було підписане представниками громадських організацій:

  • ВМГО “Демократичний альянс”;
  • ГО “Прозоре суспільство”;
  • МГО “Авангард-Плюс”;
  • ГО “Громадянська кампанія ПОРА”;
  • “Ліберальний Український Клуб”;
  • ГО “Поступ”;

Л.В. Жеребцова (“Партія регіонів”) – голова комісії дуже негативно сприйняла появу представників громадських організацій, що очевидно не входило до її планів. І незважаючи на конструктивну пропозицію Брусенської Г.В. (ВО “Сбобода”), яка запропонувала розглянути наше звернення і проект рішення на початку засідання, щоб не створювати конфліктну ситуацію, Л.В.Жеребцова категорично відмовилась обговорювати дане питання у нашій присутності.
Натомість голова комісії виявила бажання оголосити засідання закритим і вигнати громадськість геть із зали засідань. Її підтримав і Кузьменко Б.Д. (ПП “Фронт змін”), тому разом вони проголосували за відкладення розгляду нашого питання на кінець засідання і оголошення засідання закритим.

Засідання комісії було оголошено закритим, і депутати перемістилися до іншого комітету працювати в закритому режимі. Після кількагодинного обговорення нам повідомили: наше звернення не підтримано, проект рішення про заборону відеозйоки рекомендовано до розгляду на сесії Броварської міської ради 24.11.2011 р.

Представниками ініціативи вже подано повідомлення про проведення акції протесту під стінами Броварської міської ради 24.11.2011 о 13:00

Текст нашого звернення до голови комісії Жеребцової