• Сьогодні: Вівторок, 7 Грудня, 2021

Тарифи КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр” – у вільному плаванні!

Липень13/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Нещодавно я отримав від Броварської міської ради відповідь на мій черговий запит стосовно рішення виконкому, яким було затверджено тарифи КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр”.

Нагадаю, це саме те рішення, яке я намагаюсь отримати вже більше півроку і через яке позиваюсь до суду. Міська рада відмовила мені у наданні цього рішення, мотивуючи це помилками у формі подання запиту, а броварський суд визнав таку відмову протиправною.

Тепер же я отримав іншу відповідь:

За інформацією загального відділу виконавчого комітету та архівного відділу Броварської міської ради, в наявних довідкових документах відсутні відомості щодо прийняття рішення виконавчого комітету Броварської міської ради, яким затверджені тарифи за послуги, що надаються комунальним підприємством “Оздоровчо-реабілітаційний центр” Броварської міської ради

Звернули увагу? Відомості відсутні у наявних довідкових документах – міська рада не стверджує, що таке рішення відсутнє, натомість відсутні будь-які відомості про його прийняття…

І знову виникає дуже багато питань: Як можна контролювати, що комунальне підприємство дотримується затверджених тарифів, якщо ніхто не знає, які тарифи було затверджено? А може, тарифи просто “забули” затвердити?

Якщо нова лінія захисту, яку використовуватиме міська рада під час апеляційного оскарження судового рішення, буде будуватися на факті “відсутності відомостей у наявних довідкових документах”, то думаю, що ми дізнаємось багато цікавого під час судового розгляду цієї справи!

Нагадаю:
КП ОРЦ є балансоутримувачем басейну біля школи №9 та здає частину приміщень ПП “Феско”, власником якого є Сергій Федоренко – голова броварської Партії Регіонів. КП ОРЦ несе збитки а ось ПП “Феско” процвітає та навіть заробив грошей на будівництво власного медичного центру на території парку Перемога.

  • avatar
    Нінель
    9 років тому

    Сергію,  Ви написали “…. під час апеляційного оскарження судового рішення….”, тож Ви оскаржили постанову Телепенька?