Сьогодні з’явилася третя частина статті Тетяни Чорновіл про броварський басейн школи №9, який зараз офіційно знаходиться на балансі КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр” (далі - КП ОРЦ), але де-факто є штаб-квартирою ПП “Феско” - підприємства, яким володіє депутат Броварської міської ради Сергій Федоренко.

Згідно фінансового звіту КП ОРЦ за 2010 рік, який вдалось роздобути Тетяні Чорновіл, у 2010 році КП отримало дохід 719,4 тис.грн., витративши при цьому 2214,7 тис.грн. на утримання басейну. Тобто фінансовий 2010 рік КП ОРЦ закінчило зі збитком 1495,3 тис.грн. (майже півтора мільйона гривень чистого збитку!)

У інтерв’ю Тетяні Чорновіл пан Федоренко підтвердив, що дійсно, підприємство не надає і не може надавати школярам можливість користуватися басейном безкоштовно або за півціни: рівень оснащення басейну вимагає значних коштів на його утримання.

Виникає питання: чому КП ОРЦ за 2010 рік, маючи на своєму балансі унікальне обладнання, напрацювалося у збиток на півтора мільйона гривень, але при цьому ПП Феско, яке орендує це саме обладнання, не лише стабільно тримається на плаву, але ще і будує сучасний оздоровчий центр на ділянці парку Перемога?

Можливо, варто щось змінити у відносинам ПП Феско і КП ОРЦ? Умови надання обладнання? Вартість оренди комунального майна?

До речі, у минулому 2011 році КП ОРЦ у 2011 році посіло 12-те місце у конкурсі “Комунальне підприємство року” за критеріями: “Обсяг реалізованої продукції”, “Заробітна плата”, “Чистий прибуток”, “Продуктивність праці”.

Невже у 2011 році КП ОРЦ раптово стало прибутковим?

Це питання, над яким ми зараз працюємо: вже надіслані інформаційні запити до КП ОРЦ рекомендованим цінним листом з описом вкладення. Нагадаю, що кілька тижнів тому директор КП ОРЦ Людмила Жеребцова грубо відмовила депутату Павлу Різаненку у реєстрації його запиту. Депутатський запит також довелось надсилати рекомендованим листом.

Раніше у своєму інтерв’ю телеканалу ТВі пані Жеребцова сказала про фінансові результати КП ОРЦ: “Ні, чому воно збиткове? Ми ж працюємо! Ми працюємо!… Ну я не можу сказати, що зовсім прибуткове…“, так і не пояснивши, наскільки ж прибутковим чи неприбутковим є підприємство.

Чекайте продовження історії!