• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

Гаряче водопостачання в Броварах відновлять з 8 травня, але за новими тарифами

Травень05/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

вода 18 травня в домівках броварчан нарешті має з’явитися гаряча вода. Але коштуватиме послуга з підігріву води на 60 % дорожче, ніж було дотепер – по 39,38 грн/куб. Про це журналістів “Маєш право знати” повідомили працівники КП “Броваритепловодоенергія”.

Гаряча вода з кранів броварчан зникла ще 13 квітня разом з завершенням опалювального сезону. Тоді про майбутне відключення досить завуальовано говорив директор КП “Броваритепловодоенергія”, мовляв, нові тарифи на гарячу воду регулятором ще не встановлені, а продавати по старих – невигідно підприємству.

Наразі ж “Броваритепловодоенергія” заявляє, що відновлює постачання гарячої води з 8 травня. А новий тариф на неї тепер буде складати 39,38 грн/куб (з ПДВ) або 36,53 грн/куб – за умови відсутності рушникосушильників. Старий тариф на гаряче водопостачання складав 24,54 грн/куб (з ПДВ).

Працівники комунального підприємства висловлюють сподівання, що тарифи до кінця року вже змінюватися не будуть.

Нагадаємо, з 1 травня цього року також встановлені нові тарифи на водопостачання та водовідведення: відповідно 4,99 грн/куб (з ПДВ) та 5,89 грн/куб (з ПДВ). Востаннє вартість на ці послуги підвищувалась майже рік тому – з 1 липня 2014 року КП “Броваритепловодоенергія” встановило розцінки 3,88 грн за 1 куб. м (без ПДВ) за централізоване водопостачання та 4,68 грн за 1 куб. м (без ПДВ) за централізоване водовідведення.

  • avatar
    rain
    7 років тому

    Дійсно це послуга , тобто сервіс , але монопольно нав’язаний ( бери або плати ).
    Як би ці рушниковисушувачі не вилізли тепломережі ст . 189 вимагання в КК .