• Сьогодні: Неділя, 16 Лютого, 2020

На Броварщині поховали Героя Небесної сотні Петра Гаджу

Березень25/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

1530425 травня в селі Гоголів Броварського району прощались зі ще одним Героєм Небесної Сотні Петром Гаджею. Активіст Майдану отримав під час лютневих подій в центрі Києва газові опіки бронхів та легень. Близько місяця 48-річний Петро пролежав у столичній 12 лікарні. Після виписки він збирався в санаторій, але 23 березня помер.

Попрощатись із активістом в Гоголів приїхали його побратими із самооборони, активісти Майдану. В останню путь Петра Гаджу провели національним гімном та почесним салютом зі зброї.  Із рідних в нього залишились літня мати, дружина Марина та 19-річний син Костянтин.

Петро Гаджа був родом із м. Рахів Закарпатської області, жив в у столиці. Як зазначив бойовий побратим покійного активіста, довгий час Петро Гаджа мешкав в с. Гоголів, тому його тут поховали. Попри слабке здоров’я, був на Майдані з перших днів, входив до 8 афганської Сотні. Разом із бійцями самооборони ніс нічну варту, виловлював тітушок, захищав барикади. Бойові побратими говорять про Петра Гаджу як про людину освічену, доброзичливу, повну опитимізму, із вольовим характером.

Як відомо, Небесна Сотня налічує вже 103 особи.