• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Голосування за Громадський бюджет 2017 завершено

Липень28/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах завершилося голосування за «Громадський бюджет-2017» і вже 1 серпня збереться Координаційна Рада. Згідно електронного голосування, перше місце серед великих проектів отримав спортивний дитячий майданчик, за який проголосували 165 броварчан. Серед малих проектів на першому місці знову дитячий майданчик (103 голоси). За даними депутатки Ірини Веремчук, у Центрі надання адміністративних послуг загалом за усі проекти проголосували ще 424 броварчанина. Отримані голоси підсумуються, результати будуть відомі згодом.

Серед великих громадських проектів, згідно даних електронного голосування на сайті Броварської міської ради, перше місце зайняв проект про облаштування спортивного майданчика для дітей 3-го житлового району по вул. М.Лагунової, 17а, вартістю 999 650 грн. Авторка проекту: Оксана Попова. За цей проект онлайн проголосувало 165 броварчан. Серед малих проектів найпершим став капітальний ремонт спортивного майданчику по вул. С.Петлюри, 25, вартістю 452 350 грн, авторкою якого є Ірина Веремчук. Він набрав 103 голоси.

Станом на 17:00, 27 липня, у ЦНАПі через друковані анкети було віддано ще 424 голоси за 20 проектів. Про це повідомила на своїй сторінці депутатка Броварської міськради Ірина Веремчук. Голоси, віддані онлайн (на сайті) та офлайн (в ЦНАПі) будуть сумуватися.

1 серпня о 13:30 відбудеться засідання Координаційної ради по впровадженню та реалізації Громадського бюджету в Броварах. Про це повідомляється в оголошенні на сайті Броварської міськради. Засідання відбудеться в малому залі Броварської міської ради.

Нагадаємо, що голосування за проекти «Громадський бюджет-2017» тривало з 7 липня по 27 липня включно. Громадою Броварів було подано 26 проектів, до участі були прийняті тільки 20 проектів. Проголосувати та віддати свій голос можна було на сайті Броварської міської ради, або заповнити друковану анкету у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).