• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

Громадськість допоможе Броварській міській раді створити реєстр публічної інформації

Лютий06/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварській міській раді (далі – БМР) досі не створено реєстр публічної інформації.
Особливо актуальною проблема стала після того, як з офіційного сайту БМР зникла вся інформація за 2011 та попередні роки.

Активісти громадської ініціативи “Маєш Право Знати” вирішили самостійно створити реєстр публічної інформації, де люди могли б знайти номери і назви рішень, які приймаються БМР та її виконавчим комітетом.

Вже розроблена автоматизована система, яка регулярно сканує офіційний сайт міської ради, структурує та зберігає всю знайдену на ньому інформацію у власній базі даних – це дозволить мати незалежний реєстр публічної інформації починаючи з початку 2012 року.
Для того, щоб наповнити реєстр даними за попередні роки, активістами вже було направлено більше 30 запитів до виконавчого комітету з проханням надати перелік всіх рішень (дати, номери, назви), які приймалися починаючи з жовтня 2010 року (початок повноважень поточної VI каденції БМР).

Сьогодні нами було направлено звернення до броварського міського голови Ігоря Сапожка та керуючого справами виконавчого комітету Костянтина Кузнєцова з проханням забезпечити доступ громадськості до архівної версії сайту БМР. Зробити це нескладно, але це дасть можливість громадянам ознайомлюватись з діяльністю влади за попередні роки.

У разі, якщо доступ до архівної версії сайту відкрито не буде, ми будемо змушені направити сотні інформаційних запитів до виконкому БМР, щоб відновити втрачену інформацію і наповнити реєстр публічної інформації – повідомляє співкоординатор ініціативи Сергій Іллюхін

Веб-інтерфейс для доступу до “громадського” реєстру публічної інформації зараз знаходиться на стадії розробки і скоро буде доступний для широкого загалу користувачів.