• Сьогодні: Понеділок, 18 Жовтня, 2021

Громадську раду при виконкомі створять наприкінці березня, почався прийом документів на вступ

Лютий10/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Установчі збори нового складу громадської ради при виконкомі Броварської міськради відбудуться 28 березня о 16:00 в приміщенні малої зали виконкому за адресою вул. Гагаріна, 15. Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 лютого під час першого засідання Ініціативної групи зі створення Громадської ради.

Окрім цього члени ініціативної групи вирішили, що прийом заяв на участь в установчих зборах та входження до складу Громадської ради прийматимуть до 28 лютого.  Учасники засідання зауважили, що згідно з постановою Кабінету міністрів України та відповідним положенням, така заява може бути подана в довільній формі, однак члени ініціативної групи також розробили її типовий зразок. Відповідальною за прийом заяв та інших документів, пов’язаних організацією Установчих зборів було визначено члена ініціативної групи  Тетяну Гончарову – виконуючу обов’язки головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності Броварської міськради.

Також сьогодні було визначено дату наступного засідання ініціативної групи: воно відбудеться 22 лютого о 14:00 в малій залі виконкому. На ньому планують розглянути усі подані заяви на вступ до громадської ради та участь в установчих зборах.

Нагадаємо, що 15 січня в.о. міського голови Василь Андрєв видав розпорядження про утворення ініціативної групи по створенню нової Громадської ради при виконкомі БМР. До неї увійшли самі працівники виконкому та чотири представники місцевих громадських організацій.