• Сьогодні: Субота, 27 Листопада, 2021

Завтра міська влада може вирішити долю «мажорського притону» в «Прометеї»? ВІДЕОСЮЖЕТ

Серпень11/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

myuzik-hol1413 серпня броварчани провели акцію протесту під МКЦ «Прометей» з вимогою виселити з міського культурного центру скандальне кафе «Мюзік Хол», що належить сину місцевої депутатки від Партії регіонів, начальниці відділу культури Наталії Багмут. Ініціатори акції – мешканці навколишніх будинків, активісти «Народного контролю» та журналісти «Маєш право знати» – показали присутнім театралізований перфоменс, яким хотіли продемонструвати, що відбувається зараз в «мажорському притоні», та що могло би бути замість нього в міському культурному центрі.

Учасники акції дали владі 10 днів на те, аби розірвати договір оренди між виконкомом та фірмою, що орендує частину приміщення «Прометею» під кафе «Мюзік Хол».  В іншому разі броварчани обіцяють вирішувати проблему «народними методами».

За кілька днів по тому, під час засідання виконавчого комітету, міський голова Броварів Ігор Сапожко пообіцяв, що міська влада ініціюватиме позов до суду проти кафе “Мюзік Хол” з вимогою достроково припинити з ним договір оренди на приміщення в МКЦ “Прометей”. Наступне засідання виконкому, де може бути оголошено про такий судовий позов, відбудеться у вівторок, 12 серпня о 14:00, в приміщенні малої зали виконкому (Гагаріна, 15, другий поверх),  за два дні до завершення ультиматуму від броварчан. Вхід на засідання вільний.