• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

У броварському суді розпочався розгляд справи міліціонерів, що допустили втечу Мельника

Вересень30/ 2013
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Суд по Мельнику 330 вересня Броварський міськрайонний суд розпочав розгляд кримінального провадження проти двох ірпінських міліціонерів, які допустили втечу ректора-корупціонера Петра Мельника. На лаві підсудних опинились заступник начальника Ірпінської міліції Микола Бедрій та оперативно-черговий Києво-Святошинського відділу міліції Василь Вдовиченко.

На розгляд резонансної справи до броварського суду приїхало чимало представників ЗМІ, в тому числі знімальні групи центральних телеканалів та журналісти всеукраїнських видань.

Суд по Мельнику 2

На початку засідання адвокати обвинувачених міліціонерів хотіли заборонити відезйомку та подали клопотання про призначення закритого судового засідання. Однак суддя відхилив клопотання і дозволив далі знімати відео розгляду, так як підстав для видалення представників преси з зали суду не було.

Після зачитування обвинувального акту суддя Микола Шевчук затвердив порядок подальшого розгляду справи. На наступному засіданні, що відбудеться 7 жовтня о 9:30, планують заслухати п’ятьох свідків, в тому числі працівників міліції. Далі планують вивчити матеріали справи та допитати обох підсудних.

Правоохоронці, що звинувачуються в службовій недбалості, внаслідок чого Мельник зняв електронний браслет й зник в невідомому напрямку, своєї провини не визнають.

Суд по Мельнику 1
Нагадуємо, що прокуратура Київської області 6 вересня прокуратура завершила досудове слідство та направила до Броварського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно Вдовиченка та Бедрія за звинуваченням їх у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України, тобто у службовій недбалості, внаслідок якої скоїв втечу затриманий. Обвинуваченим міліціонерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Як відомо, Мельника впіймали під час отримання хабара у власному кабінеті. 1 серпня Печерський районний суд встановив корупціонеру запобіжний захід – домашній арешт, але в ніч на 9 серпня ректор зумів позбутись електронного браслета і втекти за кордон.

Також читайте репортаж із сьогоднішнього судового засідання на Сайті громади Приірпіння.