• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

Міськрада планує виставити на торги право оренди 6 земельних ділянок

Грудень04/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

20 грудня, на 26 черговій сесії Броварської міської ради, депутати планують затвердити перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами.
Також народні обранці планують затвердити проекти землеустрою щодо відведення даних земельних ділянок. Про це йдеться у відповідних проектах рішень, які оприлюднено на офіційному веб-сайті міськради.

Зокрема йдеться про наступні ділянки:

Місце розташування Цільове призначення земельної ділянки Площа га Функціональне використання Умови продажу
на перетинівул. Кутузова та вул. Радистів Землі житлової та громадської забудови 0,3909 ресторанно-готельний комплекс продаж права оренди на земельних торгах
вул. Драгоманова Михайла,2 Землі житлової та громадської забудови 0,0100 комплекс громадського харчування та торгівлі продаж права оренди на земельних торгах
вул. Драгоманова Михайла,2 Землі житлової та громадської забудови 0,0325 комплекс громадського харчування та торгівлі продаж права оренди на земельних торгах
вул. Драгоманова Михайла,2 Землі житлової та громадської забудови 0,0122 комплекс громадського харчування та торгівлі продаж права оренди на земельних торгах
бульв. Незалежності в районі Промвузла Землі промисловості 0,2652 мийка та автостоянка продаж права оренди на земельних торгах
вул. Київська,333 Землі житлової та громадської забудови 0,0416 автомобільний газозаправний пункт продаж права оренди на земельних торгах

Обов’язки по підготовці лотів для проведення земельних торгів покладено на комунальне підприємство Броварської міської ради «Бровариінвестбуд».

Також  на сесії депутати планують затвердити склад конкурсної комісії по відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкуретних засадах. Згідно з проектом рішення міськради, наразі членами цієї комісії мають стати:

1)    Андрєєв Василь Олександрович, заступник міського голови (голова комісії)
2)    Майборода Світлана Анатоліївна, виконуюча обов’язки начальника земельного відділу, заступник начальника (секретар комісії)
3)    Баба-Мірзоєва Альбіна Валентинівна, начальник юридичного відділу (член комісії)
4)    Гамайда Тетяна Іванівна, начальник відділу Держкомзему в м. Броварах Київської області ( за згодою) (член комісії)
5)    Рибакова Лілія Євгенівна, начальник управління містобудування  та архітектури – головний архітектор міста (член комісії)
6)    Сдобнякова Клавдія Борисівна, радник міського голови, директор КП «Бровариінвестбуд» (член комісії)
7)    Сачавський Анатолій Михайлович, депутат Броварської міської ради, член постійної депутатської комісії з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій (член комісії).

Чи будуть усі 6 ділянок винесені на земельні торги та чи буде конкурсна комісія працювати у запропонованому складі, стане відомо 20 грудня, коли депутати на черговій сесії ухвалаять рішення з цих питань.