• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Відділ Держземагентства шукає броварчан, які втратили близьких на Майдані, щоб надати безкоштовно землю

Червень26/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Земля для МайдануВідділ Держземагенства у м. Бровари Київської області шукає членів родин (діти, дружина (чоловік), батьки), які втратили близьких, під час подій, що відбулись на Майдані, для забезпечення реалізації права на безоплатне одержання земельних ділянок у власність із земель запасу сільськогосподар-ського призначення державної власності в межах норм безоплатної приватизації.

Як сказано у повідомленні, громадян, які входять до вище зазначеного переліку, просять звертатись до відділу Держземагенства у м. Броварах за адресою: вул. Возз’єднання, 1, телефон: 6-21-11.

Нагадаємо, минулого тижня голова Держземагентства України Сергій Рудик доручив територіальним органам земельних ресурсів забезпечити земельними наділами родини героїв Небесної сотні, котрі загинули на Майдані. Землевпорядники почали формувати списки громадян – членів родин, які втратили близьких на Майдані та раніше не скористалися правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення”. “Наші фахівці на місцях допоможуть швидко оформити клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підготувати усі необхідні документи для отримання земельної ділянки“, – зазначив Рудик. Ще раніше уряд підтримав ініціативу голови Держземагентства щодо виділення земельних ділянок військовослужбовцям Збройних сил України, МВС, СБУ та інших військових формувань, які захищають територіальну цілісність і суверенітет країни у східних та південно-східних областях.

Як повідомляло “Маєш право знати”, під час кривавих подій на Майдані 18 лютого 2014 року загинула броварчанка Антоніна Дворянець і стала єдиною жінкою у Небесній Сотні. Про те, як її родина пережила втрату, можна прочитати у нашій публікації за цим посиланням.

 • avatar
  Павел Апаев
  8 років тому

  Весьма интересно сколько участков выделят и кому?

 • avatar
  Наталья
  8 років тому

  Многодетные, афганцы, инвалиды и остальные “очередники” снова в стороне. Майдан – “революция гідності”.

 • avatar
  Зая-Злая
  8 років тому

  …это нечто….люди стоят в “очереди” на получение хоть чего-то утешительного , уже по 20 лет,а некоторые и больше……Это получается,что всем нужно было идти на Майдан чтобы их растреляли и потом только получить землю?(хотя она нужна тогда,когда ты живешь)….нет слов…