• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

Землі Радіопередавального центру повертають Броварам, – Павло Різаненко

Червень06/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Майже 95 га державного підприємства “Радіопередавальний центр” можуть повернути громаді Броварів. Це стало можливо завдяки сьогоднішій ухвалі Київського апеляційного господарського суду, що задовільнив апеляційну скаргу Прокуратури Київської області. Про це повідомив народний депутат Павло Різаненко.

Як ідеться у повідомленні депутата, сьогодні, 6 червня, колегія Київського апеляційного господарського суду задовільнила апеляційну скаргу Прокуратури Київської області, і таким чином скасувала рішення Господарського суду Київської області, яким було відмовлено в задоволенні позову. Та ухвалила нове рішення, яким задовільнила позовні вимоги прокуратури повністю, а саме:

 • визнати недійсними 48 наказів про дозвіл на розробку проектів землеустрою;
 • визнати недійсними 48 наказів про затвердження проектів землеустрою;
 • скасувати договори іпотеки;
 • витребувати на користь територіальної громади в особі Броварської міської ради 94,67 га, які були викрадені у ДП “Радіопередавальний центр”.

Нагадаємо, у 2013 році броварські депутати фактично подарували бізнесмену Віктору Поліщуку річний бюджет міста у вигляді цієї землі. Спочатку місцеві депутати проголосували за передачу земель колишнього ДП «Радіопередавальний центр» в оренду 48 громадянам для сільського господарства. Потім усі вони в один день передали свої ділянки ТОВ «Компанія Інтер-профіт». Відразу після цього депутати за керівництва міського голови Ігоря Сапожка проголосували за те, щоб ці землі отримали новий статус – під промислову забудову. У 2014 році слідчі УМВС у Київській області почали розслідувати кримінальну справу про зловживання владою посадовими особами Броварського та обласного Держземагентства, що призвели до збитків у 116 мільйонів 879 тисяч гривень. Майже 4 роки триває боротьба за повернення цієї землі територіальній громаді міста.

 • avatar
  noyesmaybe
  6 років тому

  Палісчука теж поверніть, бажано відразу у Мартусівку, ідеальні умови там для нього. Та й дітятко його теж туди, офтальмолог там гарний. Хоча може таки дочекаються повернення янукодла, і знову пилятимуть, троєщинами забудують поля й ліски, житуха буде! Як в Мартусівці!