• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

Міжнародні спостерігачі розкритикували стан приміщення броварської ОВК

Жовтень27/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Ханне Северінсен розкритикувала стан приміщення Окружної виборчої комісії в 97-му окрузі. Про це повідомляє прес-служба ГО «Громадський захист Київщини».

27 жовтня у 97-й виборчий округ, зокрема до міста Бровари, прибули міжнародні спостерігачі, серед яких і колишній депутат парламенту Данії, колишній доповідач моніторингового комітету ПАРЄ по Україні пані Ханне Северінсен.

Міжнародні спостерігачі відвідали декілька міських дільниць, а також завітали до окружної виборчої комісії № 97.

Оглянувши приміщення, де засідає комісія, пані Ханне Северінсен зауважила, що приміщення має бути більшим, просторішим. Оскільки за процесом підрахунку голосів спостерігатимуть представники засобів масової інформації, довірені особи кандидатів у народні депутати, їхні представники та представники політичних партій і громадських організацій – це дуже велика кількість людей.

«Тут, у тісняві, стоять спостерігачі та журналісти, як ти можеш здійснювати підрахунок в таких умовах?» – висловила свій подив невдало підібраним приміщенням для окружної виборчої комісії.

На запитання журналістів, чому вона як міжнародний спостерігач обрала саме 97-й виборчий округ, пані Северінсен відповіла, що в цьому округу відбувається дуже гаряча боротьба між провладним та опозиційним кандидатами.