• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

“Монте-Карло” – палити дозволено! Перевірено особисто

Січень26/ 2013
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Monte karloОстанні кілька днів від кількох друзів я отримував інформацію, що у ресторані “Монте Карло” (хоча ресторан – це якось занадто пишно, як для такого генделика) нарешті ніби-то обмежели паління.
Ну що ж, це добре! – подумав я і вирішив перевірити особисто.

Людей було якраз небагато, нас зустріла офіціантка Біляєва Анастасія. Я поцікавився, де у них зал для некурящих, вона вказала на залу за дверима. Ми подякували і розмістилися у першій залі (вона не для некурящих, але ж куріння у ресторанах та кафе заборонено, тому яка різниця? – подумали ми)

У цій залі біля бару розміщено 2 таблички No Smoking – які нормальним людям повідомляють про те, що паління заборонено, ну а типові відвідувачі “Монте Карло”, я так розумію, вважають, що вхід у смокінгах заборонено…

Біля бару сидів хлопчина, пив каву, солодко затягувався цигаркою і випускав хмару смердючого диму з роту. Поряд стояли бармен та офіціантка і весело посміхалися.

Монте Карло рахунокМи з дружиною замовили чай та коктейль. За цей час підійшов ще один чоловік, замовив каву і розмістився за столиком. Дістав пачку цигарок, попросив у офіціантки попільничку, яку вона одразу принесла – і солодко затягнувся.

Я запитав у офіціантки Анастасії, на яку саме частину залу розпосюджуються таблички “No Smoking” і чи можна тут палити. Вона розхвилювалася, опустила очі і сказала, що тут взагалі-то не можна. Я вказав на чоловіка, який палить – вона знизала плечима і поспішила залишити нас.

Оскільки я пообіцяв дружині, що поводитиму себе чемно і ми просто сходимо на перевірку, то подальшим з’ясуванням подробиць я займатися не став. Чайових, зі зрозумілих причин, ми не залишили.
А вся ця історія в черговий раз переконала мене, що припиняти боротьбу ще зарано, скоріше навпаки – потрібно залучати нові ресурси.

P.S. якщо готові долучитися до антитютюнової боротьби у Броварах – пишіть на мій емейл [email protected] Ваша допомога важлива, я розповім, що і куди (для початку) потрібно надіслати

P.P.S. для тих хто не в курсі повідомляю: з 16 грудня 2012 року паління заборонено у всіх закладах ресторанного господарства без виключення

 • avatar
  Slava Znamin
  10 років тому

  Ви не написали головне – хто кришує Моте-Карло і що буде особисто мені після моїх скарг ))) Що буде з моїма дверима, з моєю квартирою, машиною, яку я залишаю на дворі на ніч… )))

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   А хто кришує? Ви знаєте? Розкажіть!

   • avatar
    Slava Znamin
    10 років тому

    А вот и узнайте! Мне все только говорят, показывая пальцем вверх: “Да ты знаешь, чьё это заведение!!!???” )))

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Ось інфа з держреєстру про суб’єкт господарювання (у додатку). На жаль, ні про що не говорить

     • avatar
      Slava Znamin
      10 років тому

      Орбита-электротовары :))))))))) лол

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      шифруються :)

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      судя по всему Монте-Карло просто арендует у Орбиты, у Орбиты нет права на ведение ресторанного бизнеса, или тут все еще веселее, где можно проверить КВЕДы Орбиты?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Думаю, що Орбіта-Електронікс є власником, тому що у рішенні виконкому ( http://docs.pravo-znaty.org.ua/p4116/01.10.2012/411 ) сказано: – ресторанний  комплекс «Монте Карло» ТОВ «Орбіта-електротовари»

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Ось тут ( http://yellua.ru/company/tov-orbita-elektrotovari-345331 ) зазначено вид діяльності “Здавання в оренду власного нерухомого майна”. Не знаю, наскільки актуально

     • avatar
      Slava Znamin
      10 років тому

      Практически уверен, что “держит” это заведение кто-то очень с погонами. ) Иначе, там не работало бы практически воткрытую казино, игровые автоматы, покер… и не курили бы. ) И не называлось бы по документам “Орбита-электротовары” :)))

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      интересный собственник, КАДЬКАЛЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ. Судя по всему юрист на которого оформлен ряд бизнесов, депутат.

      еще тут упоминается: http://www.brovary.kiev.ua/r%D1%96shennya-m%D1%96sko%D1%97-radi-262

      Еще вот: http://b2btoday.com.ua/id/3527534

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      а чому депутат?

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      музыкой навеяло, адвокат он.

  • avatar
   Дмитро Карпій
   10 років тому

    Не треба параноїти, я стільки скарг, заяв, запитів писав… бувало й гірше – листівки проти регіоналів роздавав, а досі живий:)

 • avatar
  Kiforenko Dmitry
  10 років тому

  Сережа, не ходи в Монте-Карло, оставь хоть одно место в Броварах, где можно будет нормально посидеть в клубах дыма. ;-)

  • avatar
   Slava Znamin
   10 років тому

   Понимаешь, Киф, к чему это ведет…  Все мое окружение курит. Они будут переться в это “одно” заведение. Не буду же я принципиально в одиночестве сидеть в другом??? Соответственно, я вынужден сидеть в тех же клубах дыма. И от этого закона толку ноль. Запрещать нужно ВСЕМ И ВЕЗДЕ. Или не запрещать тогда вовсе.

 • avatar
  Тарас Качор
  10 років тому

  “Біля бару сидів хлопчина, пив каву, солодко затягувався цигаркою і
  випускав хмару смердючого диму з роту. Поряд стояли бармен та офіціантка
  і весело посміхалися.”
  – Бармен і офіціантка вчинили злісне хуліганство, бо цинічно (сміялися з закону) і з особливою зневагою до норм закону не забезпечили виконання вимог, щодо НЕпаління в їхньому закладі.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   За таке власнику вже можна замислюватись про звільнення. Прізвеще офіціантки я надав, прізвище бармена неважко вирахувати

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Ооо, прикольний судовий позов ТОВ “Орбіта-Електронікс” проти Броварської міської ради: http://pravoscope.com/act-rishennya-20-166-08-babkina-v-m-19-08-2008-ne-viznacheno-2176507
  У договорі купівлі-продажу був присутній пункт “«Покупець зобов’язаний не використовувати Об’єкт приватизації для розміщення гральних автоматів»”, який було скасовано через суд

 • avatar
  Dybovik
  10 років тому

  Очень милая беседа))) было бы намного эффективнее если бы Вы, занимались более важными и нужными делами!! Например боролись с наркоманией, кражами,  которые постоянно происходят на улицах города! а не ходить по заведениям.выслеживать кто курит. а кто нет! и потом в этой чудо-статье показывать свою огромную “значимость” и “важность” в активистический вопросах) Делом бы занялись лучше!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Пане Dybovik, боротися з наркоманією та крадіжками – це робота міліції, яка, до речі, і з гральними автоматами мала б боротися. У нас з Вами мало того, що немає таких повноважень, так ще й може бути така історія, як з “Ніжинськими Робін Гудами”
   Ми з Вами – громадськість, ми повинні контролювати держслужбовців, вказувати на їх помилки, допомогати виконувати свої обов’язки. А для цього – робити перевірки, писати заяви, скарги, пропозиції.
   Ви нічого не плутаєте?

  • avatar
   Тарас Качор
   10 років тому

    – как это бороться с наркоманами, морду что ли бить или реб.центр организовать.
   А деньги кто даст, Dybovi?! От як ляпне хтось, щось… Кліше повиучували і постять куди попало.

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Я б на місці автора утримався від образ в бік “типових відвідувачів Монте Карло”. Дурний закон призвів до того, що МК залишився мало не єдиним пристанищем для людей, котрі мають альтернативну точку зору на цей, м’яко кажучи, недосконалий закон. Цікаво виходить: ті люди, котрі так ратують за подібну недолугу ініціативу, самі в ресторанах зявляються вкрай рідко (про що свідчать напівпусті зали навіть в “часи пік”) і не знають, хто буває в тому чи іншому місці. Проте це, чомусь, не заважає їм висловлюватись на адресу останніх подібним чином. В такому разі – ласкаво просимо до кафе “Балуваної Галі”, їдальні “Світлотехнік” та бістро “У Васі” – в таких місцях, за подібною логікою, найінтелігентніший контингет, бо там же ніколи і не палили!…

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Я не ставлю під сумнів, що через те, що Монте Карло не дотримується заборони, до нього почали заходити багато “нетипових” відвідувачів. Однак моє ставлення до “типових” відвідувачів висловлено досить точно. 
   Maks Fr у ВКонтакте щодо цього закладу і його “типових” відвідувачів досить влучно написав ( http://vk.com/sergilliukhin?w=wall6118547_1640 ): “МК не ресторан, это вообще игровое заведение, пусть игроки курят, возможно завтра они проиграют крупную сумму денег и застрелятся или наоборот выиграют и сопьются, так что курение там не самая большая проблема.”

   • avatar
    Andriy Kachor
    10 років тому

    Тобто такий висновок зроблено на підставі одного коментаря Вконтакте, написаного мешканцем Києва (судячи з інфи на сторінці)? 

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Маю неперевірену інформацію щодо власника “Монте Карло”. Оскільки неперевірена, то писати поки що не буду. Якщо маєте альтернативну інформацію – пишіть, звіримось :)