• Сьогодні: Середа, 22 Березня, 2023

Можливість утворити Броварську територіальну громаду вже ближче

Березень14/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 14 березня, народні депутати Верховної Ради України проголосували за законопроект № 5520 про добровільне об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів. Цей закон надає можливість об’єднуватися населеним пунктам, що належать до різних адмінодиниць, що відкриває можливість утворення Броварської ОТГ.

За законопроект №5520 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів” проголосували з третього разу: свої голоси “за” віддали 232 нардепи.

Децентралізаційний законопроект встановлює порядок призначення перших місцевих виборів у об’єднаних громадах, утворених в результаті об’єднання територіальних громад різних районів, та зміни меж таких районів.

Нагадаємо, про перспективи прийняття законопроекту нещодавно розповідав на щорічному звітуванні у Броварах нардеп від 97-го округу Павло Різаненко. Депутат зазначив, що Бровари є містом обласного значення, яке до цього не мало змоги законодавчо об’єднуватися з населеними пунктами, що належать до інших адмінодиниць. Ухвалення народними депутатами законопроекту № 5520 сьогодні зняло блокування такого процесу, і Бровари тепер мають можливість утворити Броварську об’єднану територіальну громаду.