• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

Небайдужі броварчани закликали зайнятись ділом, а не язиком

Червень03/ 2012
avatar
Дмитро Карпій

Журналіст "Маєш право знати", активіст Громадянського руху "Відсіч", голова комісії Броварської міської ради з питань найменувань та пам'ятних знаків

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Трійця Трійцею, але у вівторок може статися щось. Щось, що, на щастя, не сталося 24-25 травня у Верховній Раді, але може відбутися 5 червня – голосування і можливе прийняття законопроекту «Про засади державної мовної політики в Україні» (реєстр. №9073), який не лише може призвести до створення умов, за яких українська мова може зникнути, а й створить зайві конфлікти у суспільстві та політиці (відвертаючи увагу від соціальних питань), зайві витрати з бюджету (за оцінками – від 1 до 5 млрд. гривень на рік) та зайву бюрократію, що посилить побори, черги і корупцію загалом. Воно нам треба?

Небайдужі броварчани сьогодні зробили масову розклейку у своєму місті із закликом прийти 5 червня о 9:00 під Комітети Верховної Ради (вул. М. Грушевського, 18/2), аби не допустити прийняття цього законопроекту.

Акція громадська, відбуватиметься без партійної та організаційної символіки у рамках кампанії «Займіться ділом, а не язиком!»