• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

У Броварах подешевшав проїзд у громадському транспорті – на одному маршруті

Липень02/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Відучора, з 1 липня, на  приміському маршруті № 810 зменшили вартість проїзду – з 7.50 до 7.00 грн. Про можливу зміну ціни на інших маршрутах Бровари-Київ – як у бік зменшення, так і в бік збільшення – місцеві перевізники не повідомляють.

Як розповів журналісту “Маєш право знати” власник підприємств «Союз-авто» та ТК «Автосоюз» Сергій Возняк, на інших його маршрутах наразі не планують ані знижувати, ані підвищувати вартість проїзду. Як відомо, цей перевізник є одним з найбільших у нашому місті: йому належать 5 приміських, 1 міський і кілька сільських маршрутів. Саме він володіє і маршрутом № 810. Однак, зі слів підприємця, ціни на інших маршрутах таки переглядатимуть у майбутньому, втім, заспокоїв – збільшувати вартість проїзду наразі не планують.

31

Інші броварські перевізники – “Автопас-К” і “Інватранс” – також не повідомляють про можливу зміну вартості проїзду найближчим часом.

Про те, що з 1 липня на маршруті № 810 планується зменшення вартості проїзду до 7.00 грн, сповіщали оголошення, розміщені у транспортних засобах. Вчора броварчани у соціальних мережах підтвердили, що проїзд справді подешевшав. Зі слів однієї з пасажирок, водій маршрутки пояснив мету зменшення ціни на проїзд: “щоби більше людей сідало до їхнього маршруту“, бо, мовляв, він не дуже популярний серед пасажирів.

Варто зазначити, що з минулого літа ціну на проїзд у маршрутках Київ-Бровари підіймали чотири рази. У червні 2014-го вона збільшилась із 5.50 до 6.00 грн. Взимку ціна збільшилась спочатку до 6.50, а потім до 7.50 грн. А з весни 2015 року вартість становить 8.00 грн.

Нагадаємо, що 5 травня набули чинності зміни до Постанови Кабінету міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху в приміському та міжміському сполученні в масштабах адміністративних областей. Відтоді фактично встановили вільне ціноутворення для автобусних маршрутів, і наразі державні адміністрації не мають жодних повноважень ані встановлювати, ані регулювати такі тарифи.