• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

На боротьбу з підтопленням Броварів виділять 22 млн. З міського бюджету – 250 тисяч

Серпень15/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні під час 31-ї чергової сесії БМР депутати 33-ма голосами “за” прийняли Програму по запобіганню підтоплення Броварів. З обласного та державного бюджету на неї витратять 21 млн 720 тис грн і з міського – 250 тис грн.

Нагадаємо, під час підготовки до сесії ця програма викликала сумніви в комунальної та бюджетної комісій. Представники управління ЖКГ пояснювали актуальність програми тим, що подібна існує на обласному рівні, однак місто не може отримати з неї гроші, оскільки не має власного проекту. Задля кращого розуміння ситуації депутати вирішили відкласти остаточне рішення до погоджувальної ради, де планували вислухати активістів, які займаються проблемою підтоплення Броварів.

Світлана Решетова під час виступу на сесії

Під час сесії заступниця очільниці управління ЖКГ Світлана Решетова представила програму по запобіганню підтоплень з правками (див. нижче). Після внесення змін кошторис програми склав 21 млн. 970 тис. (замість попередніх 8 млн. 70 тис. грн.), однак фінансуватиметься вона в основному з державного та обласного бюджетів, із міського виділять лише 250 тис. грн. протягом 2017 року на встановлення постійних земельних сервітутів для обслуговування каналів водовідведення. Ці роботи виконуватиме КП «Бровари-Землеустрій». Затвердження програми нарешті дозволить розробити відповідну документацію, аби можна було прийнятися до обслуговування каналів з метою завадити підтопленням.

Зміни до Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення 

33 депутати міської ради проголосували “за” проект із ліквідації та запобігання наслідків підтоплення в місті з правками.