• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

На Броварщині з’явиться ще один відділок міліції?

Квітень27/ 2015
avatar
Громадська рада при міліції

Громадська рада при Броварському МВ ГУ МВС України в Київській області

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

7TTfJT9Xz_gНі для кого не секрет, що мешканці Броварів та сіл району давно не задоволені рівнем оперативності, з яким місцеві правоохоронці виїжджають на виклики громадян. Часто-густо вартових порядку доводиться чекати годинами, а інколи – міліціонери взагалі не приїздять на виклик. Для багатьох броварчан взагалі за «щастя», коли хоча би вдається додзвонитись в чергову частину броварської міліції.

Як з’ясувалось в процесі роботи Громадської ради при броварській міліції, пов’язано це не з халатністю місцевих правоохоронців або з технічними проблемами. Виною всьому – надмірна завантаженість міськрайонного відділку, який змушений обслуговувати не лише все місто, але й усі села Броварщини. Мало того, що сьогодні міліція майже не забезпечується паливно-мастильними матеріалами і автівки правоохоронців просто немає чим заправляти – а їздити ж потрібно на великі відстані. Але й самих правоохоронців конче не вистачає. Один промовистий факт: штатна чисельність чергової частини броварської міліції нараховує 19 посад, а лише за три останні місяці поточного року черговою частиною міськвідділу прийнято та зареєстровано понад 5 тисяч повідомлень! Тобто у середньому на одного працівника чергової частини лише за добу (!) припадає понад 60 викликів. Зрозуміло, що про жодну оперативність в такій ситуації говорити не доводиться.

У зв’язку з цим Громадська рада при Броварському МВ звернулась до Головного управління МВС України в Київській області з проханням удосконалити структуру Броварського МВ. Зокрема ми просили розглянути можливість створення додаткової чергової частини на території броварського району, аби певним чином розвантажити роботу ЧЧ у м. Бровари. Очевидно, що такий варіант позитивним чином вплинув би на оперативність реагування правоохоронців на виклики громадян. Зрештою, так було і кілька років тому, до моменту об’єднання двох чергових частин в одну. І як показав досвід попередніх років, дві частини значно краще справлялись з підтримкою правопорядку на Броварщині, ніж коли така частина стала одна-єдина.

foto-1-3foto-2-2

Днями на адресу Громадської ради при Броварському МВ ГУ МВС України надійшла відповідь з Головного управління. За підписом начальника штабу ГУ МВС України в Київській області Ходоровського А.Л. у відповіді йшлось, що за результатами нашого звернення столичні правоохоронці здійснили аналіз криміногенної обстановки на території обслуговування Броварського МВ. Тож «враховуючи віддаленість  населених пунктів від м. Бровари з метою оперативного реагування на повідомлення громадян керівництвом Головного управління розглядається питання про створення селищного відділення міліції в смт. Калинівка із забезпеченням цілодобового несення чергування двома слідчо-оперативними групами для обслуговування Придеснянської (Погреби, Зазим’я, Пухівка, Рожни, Рожівка, Літки, Літочки) та Калитянської (Калита, Мокрець, Заворичі, Семиполки) адміністративних зон».

unnamed

Відтак маємо надію, що вже зовсім скоро навантаження на місцевих правоохоронців буде зменшено, якість роботи броварської міліції поліпшиться, а відтак – і ставлення мешканців до правоохоронців стане кращим з огляду на збільшення ефективності їхньої роботи.

Це лише один з перших результатів роботи Громадської ради,  однак і він прямо впливає на взаємодію громадян з правоохоронцями. Ми продовжуємо працювати і закликаємо усіх активних броварчан долучатись!

 • avatar
  Yuriy Cherednyk
  7 років тому

  Головне, щоб
  при зменшені завантаженості працівники міліції стали на крок вперед та почали
  працювати якісно – без відписок та затягуванням справ. Ну що ж, життя покаже…