• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

Недобудова на Петлюри, 21-Б: депутати просять поліцію прискорити розслідування

Липень07/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварські обранці написали листа до обласної поліції з проханням призначити слідчо-оперативну групу задля прискорення збирання доказової бази та передачі до суду справи щодо недобудови по вул. Симона Петлюри, 21-Б. Інвестори цього багатоквартирного будинку вже  більш як десятиліття не можуть заселитися у власні помешкання.

У зверненні, яке адресоване Дмитру Ценову, начальнику поліції Київської області, представники територіальної громади Броварів описують тривалий багатолітній шлях інвесторів, які ті пройшли з метою відстояти свої права: раптове припинення будівництва, зміни виконавців робіт, обіцянки здати у будинок встановлені терміни, судова тяганина тощо.

Нагадаємо, під час останньої чергової сесії, 22 червня, депутати задовольнили прохання інвесторів створити робочу групу задля вирішення питання. Як зазначено в листі, під час засідання колегіального органу 4 липня, враховуючи складність справи та «затягування» її розслідування, вирішили звернутись до обласної поліції щодо надання слідчо-оперативної допомоги з розгляду цієї справи.

Наразі під зверненням до Дмитра Ценова, начальника поліції Київської області, підписалися секретар Броварської міської ради Петро Бабич, депутат Микола Зінченко (обоє з «Укропу»), обранці Сергій Батюк (з БПП «Солідарність») і Сергій Іллюхін (з «Демальянсу») .

Зазначимо, що  два тижні тому ошукані інвестори нагадали про себе на мітінгу під час відкриття ДЕНЦ «Камелія». Читайте також: «Будували, та не вибудували: чому висотку на Черняховського, 21Б зводять 9 років?» і «10 років у пошуках правди: вкладники броварського довгобуду погрожують перекрити дороги».