• Сьогодні: П’ятниця, 14 Серпня, 2020

На кандидата в народні депутати Юрія Кравця скоєно напад

Жовтень25/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

23 жовтня о 22.00 при виході з приймальні Правозахисної Групи «Варта» було скоєно напад на кандидата у народні депутати у виборчому окрузі № 97 Кравця Юрія та його помічника Авраменка В’ячеслава. Більше того, за кілька днів до цього, повертаючись із зустрічі з виборцями, Юрій Кравець потрапив в аварію, та, на щастя, вцілів. Про це повідомляє на персональному сайті кандидата його довірена особа Ірина Нешва.

Як сказано у повідомленні, здійснили напад двоє невідомих молодиків спортивної статури. Один з них наніс удар у скроню Юрію Кравцю, інший в цей час використав перцевий газ. Відбившись персональним комп’ютером, Юрій Кравець вибіг до освітленого місця біля магазину «Оазис». Нападники переслідували його до останнього, але побачивши охоронця магазину, зникли у невідомому напрямку.

Виїхавши на місце події, працівники міліції оперативно провели слідчі дії, внаслідок яких було затримано двох підозрюваних. Кандидат у народні депутати проходить обстеження судово-медичної експертизи на предмет встановлення наявності струсу мозку.

За три дні до цього, 20 жовтня, на чернігівській трасі між смт. Калита та с. Семиполки, повертаючись із зустрічі з виборцями, Юрій Кравець потрапив в аварію. На зустрічну смугу «вискочила» вантажівка «Газон», яка належить найбільшому землевласнику Броварського району, наближеному до районної адміністрації та ПР. Як наслідок, сильно постраждали авто агітаторів та кандидата у народні депутати Юрія Кравця. На щастя, жертв немає.

Джерело: http://kravec.org

  • avatar
    Olexandr Slobodyan
    8 років тому

    Юрію, можна дурити декого весь час, можна дурити всіх деякий час, але не можна дурити всіх і весь час. Це я Вам кажу як людина, що мала необережність довірити вам свою справу. Розплати вам не уникнути