• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

На реконструкцію басейну “Хвиля” виділять 80 мільйонів гривень

Лютий17/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Рішенням сесії Броварської міської ради від 28 січня на реконструкцію басейну “Хвиля” на Торгмаші знову виділили кошти. Плани реконструювати басейн існують вже не перший рік, і вже не перший рік на це виділяються гроші з міського бюджету. На якій стадії реконструкція зараз і скільки планують витрати ще – читайте далі.

Розповідає начальник відділу капітального будівництва Броварської міської ради Людмила Павлик: “Депутати міськради минулого скликання за зверненням громадян, зокрема батьків 2-ї школи, в минулому році виділили на проектування басейну 465 тис грн. Замовником виступив відділ капбудівництва. Наразі проект готовий і проходить експертизу, на це рішенням сесії від 28 січня цього року виділено 50 тис грн. Прогнозується, що в березні вже буде готовий висновок експертизи і депутати на сесії будуть приймати рішення щодо продовження фінансування. Орієнтовно реконструкція басейну обійдеться у 80 млн грн. Стару будівлю демонтують, практично це буде новий басейн – розрахований на дві ванни (мала і велика). Басейн не належатиме якійсь структурі чи школі, він буде відкритий для усіх броварчан та гостей міста”.

хвиля

Сергій Бреус, відомий плавець, олімпійський чемпіон та рекордсмен світу, з початку 2014 року керує басейном “Купава”: “В минулому році Федерація плавання України подавала міській владі на розгляд свій проект реконструкції басейну. Він був спланований відповідно до міжнародних сучасних стандартів – бо треба ж йти в ногу з часом. Проте після цього від влади – мовчок. Чи прийняли вони нашу концепцію – я не знаю, мабуть, ні, бо до мене більше ніхто не звертався”.

бреус купава 03

Свого часу повідомлялося, що Федерація може виділити кошти на реконструкцію броварського басейну “Хвиля”. Згідно з проектом, майбутня плавальна споруда повинна була бути сучасною та мати багато переваг, зокрема дно ванни басейну регулювалося б по глибині.