• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

На ремонт Будинку творчості в Броварах витратять 3 мільйони гривень

Липень20/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У вересні Будинок дитячої та юнацької творчості планує переїхати в нову будівлю на Грушевського, повідомила на засіданні депутатської гуманітарної комісії начальниця відділу освіти Оксана Мельник. Для обладнання приміщення та закупівлю апаратури й меблів відділ освіти просить виділити з міського бюджету майже 3 мільйона гривень. Чи виділяти кошти, вирішать депутати на засіданні чергової сесії міськради 4 серпня – члени гуманітарної комісії наразі підтримали таке рішення одноголосно.

Як ідеться в пояснювальній записці до проекту рішення “Про внесення змін та доповнень до міської програми «Позашкільна освіта» на 2015-2018 р.р., затвердженої рішенням Броварської міської ради від 25.12.2014 №1366-50-06”, кошти виділяються наступним чином:

  • для придбання меблів, обладнання для нового приміщення БДЮТ виділяють 400 тис.грн. із загального фонду бюджету,
  • 2 млн 348 тис.грн. з бюджету розвитку (для технічного забезпечення концертної зали, музична апаратура для озвучування на відкритих майданчиках, технічне забезпечення навчальних кабінетів, обладнання та меблі).

Усього планується витратити 2 мільйони 748 тисяч гривень. Закуплять: комп’ютери, стільці та парти, дошки, стенди, шафи, тумбочки, комп’ютерні столи, концертний пульт, музичну апаратуру, сценічні спецефекти (дим, стробоскоп, лазери, світло), мікрофони, музичні інструменти (піаніно, баян, гітари, синтезатор) і таке інше.

Проект рішення після комісії з гуманітарних питань пройде розгляд ще й бюджетної комісіїі, а потім винесеться на сесію міськради, що відбудеться 4 серпня.

Нагадаємо, про кінцеву здачу об’єкту на Грушевського та переїзд Будинку творчості в нове приміщення кажуть не перший рік. Звільнене приміщення БДЮТ планували реконструювати під дитячий садочок, яким воно і було до цього: минулого року на ремонт майбутнього садочку “Оленка” хотіли витратити 5 млн грн.