• Сьогодні: Неділя, 20 Вересня, 2020

Біля ЖК “Діамант” зрубали 120 дерев, – депутат

Червень16/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

По вулиці Київській, неподалік перехрестя з вулицею Симоненка, біля ЖК “Діамант”, проводять вирубування 120 зелених насаджень – переважно акацій та грабів. Про це розповів депутат Броварської міської ради Володимир Опалько.

Як зазначає обранець, він став свідком вирубування острівця із дерев сьогодні, 16 червня, близько 11:00. Депутат вказує, що йому надали акт обстеження комісією у складі чиновників міськради, відповідно до якого 120 дерев на цьому місці підлягають видаленню. Зазначена причина зачищення території – облаштування внутрішньоквартального  проїзду. Як пояснює депутат, мова йде про забезпечення заїзду до житлового комплексу «Діамант».

Згідно із документом, лише третина насаджень – 43 одиниці – перебувають у незадовільному стані. Відповідно до акту, переважна більшість дерев, які віддали «під ніж», – акації. Також зрубують два десятки грабів і декілька кленів та чорних тополів. Видалені дерева комісія оцінила у 33 239 грн.

Місцеві мешканці також повідомляють у соцмережах, що дерева на тій ділянці були зашиповані ще два місяці тому, але щільність шиповки була низькою, тому це, мабуть, дало можливість таки знищити ці дерева.