• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

Нові депутати Броварської міської ради – тепер офіційно

Листопад03/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ЦВК оприлюднила офіційні дані щодо обраних депутатів в місцеві органи влади. Кількість мандатів, розподілених по партіям, та прізвища нових депутатів Броварської міської ради не відрізняються від попередніх даних, відомих ще минулого тижня. Хоча згодом таки відбулися зміни у команді: депутати з партії “Солідарність” Іваненко Олег та Сімутін Роман обрали мандати обласної ради, а їх місце в Броварській міській раді зайняли депутати Батюк Сергій та Опалько Володимир. Також центральна виборча комісія підтверджує, що міським головою Броварів обрано Ігоря Васильовича Сапожка.

Перше місце в Броварській міській раді виборола партія “Солідарність”, яка провела 8 депутатів, другою є “Єдність” з 6 мандатами, третьою – “Самопоміч” (5 депутатів). По 4 мандати у “Батьківщини”, “ДемАльянсу” та “Свободи”. Від УКРОПу в міськраді засідатимуть 3 депутати, а від РПЛ – 2.

цвк

У відсотковому співвідношенні голоси виборців розподілился наступним чином:

цвк1

Склад нової Броварської міської ради (поіменно):

цвк2

цвк3

цвк4

P.S. У звязку з тим, що депутати з партії “Солідарність” Іваненко Олег та Сімутін Роман обрали мандати обласної ради, їх місце в Броварській міській раді зайняли депутати Батюк Сергій та Опалько Володимир.

  • avatar
    Anton Hahol
    7 років тому

    Что за Команда у ДА? Берестовой? ПТУ закончил и стал депутатом? Мне БЛ..ДЬ просто стыдно. А “журналист”, у которого была единственная цель дискредитировать Сапожка и частично, с помощью Качора, Громадського, и право знати, у нее это получилось, и интернет дауны начали верить всему тому бреду.