• Сьогодні: Середа, 25 Травня, 2022

Облаштування “гнізда” для “Беркута” у Броварах обійдеться у понад 12 млн грн

Серпень30/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

berkut13У Броварах реконструюють приміщення під житло працівникам «Беркуту» на час служби. За право стати підрядником змагалися фірми з однаковою адресою. Про це на своєму сайті повідомляє Центр політичних студій та аналітики. 

19 серпня Головне управління МВС України в Київській області акцептувало пропозицію ТОВ “СТС-Генпідряд” на суму 12,2 мільйони гривень.

Планується реконструкція адміністративних будинків під житло. Йдеться про приміщення у Броварах, вул. Кірова, 53.

Кірова 53

Тендер виграло ТОВ «СТС-Генпідряд», директор – Василь Запорожець. Його конкурент на торгах ТОВ «Аква Балі» запропонувало тільки на 100 тис. грн. більше. Обидві фірми зареєстровані за однаковою адресою: Житомирська область, Радомишль, вул. Котовського, 35.

Zaporozhets

«СТС-Генпідряд» входить до «СТС-Холдингу», який очолює В’ячеслав Запорожець. Більшість компаній холдингу зареєстровані за житомирською адресою.

Бізнес-партнером Запорожця є Григорій Сидоренко (вони обоє очолюють ТОВ «СТС-Конструкція»). Григорій Сидоренко – депутат ВР другого скликання і член «Народної партії» В.Литвина.

Відомо, що Вячеслав Запорожець також керував ТОВ «Сучасні технології будівництва» («Современные технологии строительства» – «СТС»).

У липня 2011 року колектори звинуватили ТОВ «СТС» у недобросовісності. ТОВ «СТС» була раніше головною фірмою холдингу, але збанкрутувала у 2010 році і залишила 180 млн грн. боргу. За версією колекторів, банкрутство було умисним і котрольованим, оскільки кредиторами компанії були фірми, зареєстровані на можливих родичів В’ячеслава Запорожця (Руслана Запорожця і Василя Запорожця). Йдеться про інші фірми «СТС-Холдингу», яких близько десяти.

Джерело: ЦПСА